כניסה
הרשמה לניוזלטר

כשמדובר במשכנתא שלכם, חישוב מסלול מחדש עשוי לחסוך לכם סכומים אדירים. איך תבדקו לבד אם כדאי למחזר את המשכנתא? ואיך תשפרו את התנאים, שלב אחרי שלב?

תוכן שיווקי | 9 באוגוסט 2020 | תוכן שיווקי | 3 דק׳

יש לכם משכנתא? אתם כנראה מפסידים כסף

משכנתא היא לרוב ההלוואה הגדולה ביותר שאדם לוקח בחייו, ובה בעת היא המוצר הפיננסי המורכב ביותר שהבנק מציע. ולכן כל פרט בהסכם המשכנתא עלול לעלות לכם מאות אלפי שקלים מיותרים. בואו נשים את הדברים על השולחן - הבנק הוא עסק שמטרתו להרוויח, ובגלל שרובנו לא שולטים בפרטי הפרטים ואין לנו זמן וסבלנות להתעמק בהם, רבים מבינים רק לאחר כמה שנים שהם משלמים הרבה יותר מדי על המשכנתא.

כך קרה לאושרת ממרכז הארץ, שקיבלה מאחד הבנקים הצעה למשכנתא שהסתכמה ב-700 אלף שקלים, והתבססה על התמהיל הנפוץ "שליש שליש שליש" במסלולים בסיכון ותמחור גבוהים יחסית, וללא התאמה אישית לצרכים שלה. מלבד הקרן, לפי חישוב בסימולטור מיוחד המביא בחשבון תחזיות כלכליות שונות בחיי המשכנתא, התוספת שהיא הייתה נדרשת לשלם לאורך שנות המשכנתא הסתכמה ב-796,000 שקלים. לאחר שפנתה ליועץ משכנתאות חיצוני שטיפל בבקשתה והתאים לה אישית את התמהיל, היא חסכה כ-290,000 שקלים.

כך תבדקו אם גם אתם יכולים לחסוך

אושרת לא לבד. ישראלים רבים משלמים עשרות ואף מאות אלפי שקלים מיותרים בשל אי התאמה מראש של תנאי המשכנתא לנתונים האישיים, מגמות כלכליות במשק או שינויים בהכנסות. תכנון מחדש ומחזור המשכנתא עשויים לחסוך לכם את הכספים הללו.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
שלוחה של מוסד הלימוד החשוב ביותר של האסלאם הסוני שמושבו בקהיר: “התושבים בארץ הכבושה אינם אזרחים”

אמיר חלול

בין היתר פורסמה קריאה לערביי ישראל להתגייס למאבק נגד הכיבוש

“לצערי אנחנו כל יום קוברים פה חייל, אז הנתינה עוזרת להתמודד עם הקושי הזה. נתינה זה באמת מה שנותן כוחות”

צוות מגזין אפוק

קרן חמיאל, דוברת המועצה האזורית נחל שורק, מספרת על מיזם הסיוע הנרחב שמפעילים התושבים

“המשטר הסיני ממשיך לבצע פשעים חמורים נגד האנושות”: האיחוד האירופי העביר החלטה המגנה את רדיפת הפאלון גונג

קרן זריהן

הפרלמנט האירופי קיבל ברוב קולות החלטה המגנה את הרדיפה הממושכת של מתרגלי הפאלון גונג בידי השלטונות בסין, באמצעות מאסרים, עינויים וקצירת אברים

אמנות הפילוסופיה של ברוס לי

מאיה מזרחי

בתו של אמן אמנויות הלחימה האגדי ברוס לי החליטה לכתוב ספר על הפילוסופיה של אביה. מה הוא מלמד?

הבנק שלכם בכל מצב

תוכן שיווקי

הבנק הוא אחד הגופים הפיננסיים החשובים והמשמעותיים עבור כל אחד מאתנו. מרבית החסכונות שלנו נמצאים בבנק, וכשאנו רוצים לקחת משכנתא או הלוואה לכל מטרה, הבנק הוא הגוף הראשון שאליו אנו פונים. לפיכך אנו רוצים להרגיש בטוחים

INFINITO SINGULAR  –  פנינים צחורות בפרשנות מרתקת

תוכן שיווקי

מותג תכשיטי היוקרה ה.שטרן משיק קולקציית קפסולה חדשה בהשראת צורת הספירלה

שתפו: