כניסה
הרשמה לניוזלטר

כשפרשת קיימברידג’ אנליטיקה התפוצצה באביב 2018, אף אחד לא האמין שלשיווק ממוקד יש כזה כוח בידיים….

תוכן שיווקי | 5 בנובמבר 2019 | תוכן שיווקי | 4 דק׳

ביג דאטה פוליטיקה – כך גורמים למיליונים לשנות את דעתם

כשפרשת קיימברידג' אנליטיקה התפוצצה באביב 2018, אף אחד לא האמין שלשיווק ממוקד יש כזה כוח בידיים. אבל עם תוצאות בשטח קשה להתווכח: המועמד ששילם לחברת אנליטיקה, הוא זה שמאייש כיום את משרת נשיא ארצות הברית.

כמעט כל האינטראקציה של האזרחים מול נבחרי הציבור מתנהלת כיום בפייסבוק (בישראל), בטוויטר (בארצות הברית) וכן הלאה. בעוד שבעבר אף אחד לא היה יכול אפילו לחלום על לדבר עם פוליטיקאי, היום אנשים מרשים לעצמם להגיב ביתר שאת.

סקר הדיגיטל של בזק לשנת 2018, חושף כי 54% מהישראלים חושבים שלמדיה חברתית יש השפעה רבה על ההצבעה לרשויות המקומיות. 40% מהישראלים נחשפו למועמדים השונים לרשויות באמצעות הרשתות החברתיות.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
שני פלסטינים חוסלו בתקיפת רכב מהאוויר באזור צור

דורון פסקין

ערוצי חדשות פלסטינים מדווחים כי אחד המחוסלים ברכב הוא פעיל חמאס

מדוע רכב הזקן על החמור הפוך?

בן קמינסקי, דייוויד וו

בסביבות המאה השמינית לספירה, הסתובב לו בסין אדם משונה. הוא נראה היה זקן מאוד ומעט מאוד שיניים נשארו בפיו. היה לו זקן לבן ארוך, מעט שיער לבן דליל נותר לראשו וארשת פניו היתה תמיד נינוחה

שיעורים מפחידים לחיים

ד"ר משה רט

האם סרטי האימה שאנו אוהבים (או שונאים) לפחד בהם, הם למעשה שיעורים לחיים בעלי כללי אתיקה נוקשים המלמדים אותנו להיות טובים יותר?

“צריך להתניע את תהליכי הנורמליזציה ולרתום אותם גם לשינוי ברצועת עזה בעתיד היותר רחוק”

צוות מגזין אפוק

סיכום הצהרת השר בני גנץ

פרשנות: מצרים וחמאס חוששים שצפון הרצועה יהפוך לאזור חיץ

יוני בן מנחם

במצרים ובחמאס חוששים שדו"ח של האו"ם עשוי לתת לגיטימציה לתוכנית הקמת אזור חיץ בצפון הרצועה – אזור שיהיה ריק מתושבים

בניית תוכנית עסקית יכולה להעריך כמה שווה הזמן שלך

ירון לוי

בתור בעל עסק עומדים לרשותך משאבים מגוונים כמו האנשים שאתה מעסיק, התקשרויות עסקיות, מוניטין ומוצרים, כספים נזילים, מערך מכירות וכן הלאה. כמובן שבכל אחד מהם יש להשתמש בצורה מושכלת. אחד המשאבים האלו הוא זמן. לכאורה הוא משאב נגיש ומובן מאליו אך למעשה חמקמק ומורכב לכימות. הזמן תמיד נמצא איתך אך נדמה שתמיד אין מספיק ממנו, ולא פעם קשה להבין לאן הוא הלך לאורך היום. אכן, בעלי עסקים רבים מכירים את התחושה של מרדף אחרי הזמן, ולמעשה, הם אינם מנצלים את המשאב היקר הזה באופן אפקטיבי. בנקודה זו, יועץ עסקי בעל ארגז כלי ניהול עשיר יכול לסייע מאוד

שתפו: