כניסה
הרשמה לניוזלטר

בתור תושבי ישראל, קשה שלא לגלות עניין בתחום הפוליטיקה (בכל זאת, 4 מערכות בחירות בשנתיים, זה…

תוכן שיווקי | 8 ביולי 2021 | תוכן שיווקי | 3 דק׳

מדע המדינה – כל מה שחשוב לדעת

בתור תושבי ישראל, קשה שלא לגלות עניין בתחום הפוליטיקה (בכל זאת, 4 מערכות בחירות בשנתיים, זה לא משהו שניתן לפספס או להתעלם ממנו). אצל רבים מהמתעניינים בפוליטיקה (הן הישראלית והן העולמית), יכול לעלות הצורך והרצון לקחת בה חלק פעיל, לתרום ואולי גם לשנות.

הדרך להשגת המטרה, אמורה להתחיל כמובן בבחירת מסלול הלימודים המתאים ובמקרה הזה, התחום הרלוונטי לפוליטיקה ולמדינאות יהיה מדע המדינה.

תחום מדע המדינה, משתייך למדעי החברה והוא עוסק בנושאים כגון: משטרים מדיניים, לאומיות, מבנים של חברות, חוקה ומשפט, מדיניות כלכלית ונושאים נוספים.

מדע המדינה – כל מה שחשוב לדעת | צילום: pixabay.com

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
הילדות שהקימו אימפריה בגיל 9

מאיה מזרחי

אדורה היא המורה הצעירה בהיסטוריה, ואקיאנה מוכרת את ציוריה במאות אלפי דולרים ונחשבת לילדת הפלא של עולם האמנות. בראיון הן מדברות על מקורות ההשראה שלהן ועל החינוך שקיבלו

A LIST: איפה לומדים המנהלים הבכירים בארץ? MBA ייחודי מסוגו בישראל

בן חנן

בעולם שבו האתגרים הניהוליים עלולים להיות ההבדל בין להיות או לחדול – גם המנהלים הבכירים ביותר לא מפסיקים ללמוד ולהצטייד בכלים דינמיים. הצצה למסלול הדגל של לימודי תואר שני במנהל עסקים iMBA בקריה האקדמית אונו. סמנכ"לית לקוחות ב"רשת" הילה ברש: "זה היה אחד הדברים הטובים בחיי"

"אנחנו מפקחים על הציוד ההומניטארי שנכנס לאונר"א דרך מצרים"

צוות מגזין אפוק

סיכום הצהרת דובר צה"ל

עיקרי הדברים בנאום נסראללה

דורון פסקין

בנאום לרגל יום השנה הרביעי לחיסולו של קאסם סולימאני, התייחס נסראללה לחיסולו של סאלח אל-עארורי, והזהיר כי "אם האויב יפתח במלחמה על לבנון, הלחימה שלנו תהיה ללא מגבלות"

קוסטה ריקה – גן עדן לחיים

רועי גליץ

בנובמבר האחרון נסעתי עם קבוצה אינטימית ומשוגעת במיוחד לצילום, לטבע ולחוויות של פעם בחיים, למסע פוטוטבע לקוסטה ריקה. הקבוצה כללה רופאים, מהנדסים ואנשים שסתם נהנים מהחיים, כשהצעיר

בעקבות התקיפות הליליות: החות'ים מבטיחים תגובה, סעודיה מודאגת והאמירויות שותקת

דורון פסקין

החות'ים הבטיחו לנקום בארה"ב ובבעלי בריתה. הסעודים חוששים מהסלמה אזורית שתערב אותם

שתפו: