כניסה
הרשמה לניוזלטר

השקעה בנדל"ן מסחרי היתה ועודנה דרך מצויינת להבטיח את עתידכם הכלכלי. עד היום, אם רציתם להשקיע…

תוכן שיווקי | 9 באוגוסט 2023 | תוכן שיווקי | 2 דק׳

האתר שמשנה את כללי המשחק בהשקעות נדלן מסחרי

השקעה בנדל"ן מסחרי היתה ועודנה דרך מצויינת להבטיח את עתידכם הכלכלי. עד היום, אם רציתם להשקיע בנדל"ן מסחרי, הייתם תלויים לחלוטין בשמאי או במתווך ונאלצתם לסמוך על המילה שלהם, אך כיום יש לכם כלי עבודה משמעותי חדש. הכירו את מניביםלוח הנדל"ן המסחרי שמציג בפניכם עסקאות קודמות שנעשו בסביבת הנכס שבו אתם מעוניינים כדי לוודא שגובה המחיר שהוצע לכם הוגן ומשקף את ערכו האמיתי.

מניבים – לוח הנדל"ן המסחרי שמאפשר לכם מידע אמין בזמן אמת

בין אם אתם כרישי נדל"ן מיומנים ובין אם אתם אנשים פרטיים עם הון עצמי המעוניינים להשקיע בנכנס נדלנ"י מניב, אתר מניבים הינו כלי העבודה החשוב ביותר שברשותכם. האתר מכיל מידע עדכני, מדויק ואמין על נכסים מסחריים במגוון עצום של אפשרויות החל מבתי מלון וצימרים וכלה בתחנות דלק, קליניקות ומחסנים, אך הפיצ'ר החשוב ביותר שתוכלו לקבל במניביםלוח הנדלן המסחרי , הוא השוואת מחירים לעסקאות דומות שנעשו לאחרונה בסביבת הנכס שלכם כדי להעריך האם ההצעה שקיבלתם הולמת את ערך השוק או לא. בדרך זו קל יותר לתת אמון בצד השני ולסגור עסקאות בקלות ובנוחות רבה יותר בלי מכשולים.

איך להשקיע נכון בנדל"ן מסחרי

במדינת ישראל יש מחסור כרוני בנדל"ן, הדבר נכון גם לגבי דירות לדיור וגם לגבי איזורים מסחריים. קליניקה, שטח מסחרי או משרד יכולים להניב לכם סכומים נאים באמצעות שכ"ד או על ידי מכירתם במועד ובזמן הכדאי והמשתלם ביותר. השקעה נכונה בנדל"ן מסחרי מתחילה בנקיבת הערך המדוייק ביותר של שווי הנכס על פי האיזור בו הוא נמצא והשטח שלו כדי שהעסקה תהיה כדאית.

למה חשוב כל כך לקבל מידע על עסקאות דומות?

שוק הנדל"ן המסחרי שונה מעט משוק הדירות למגורים. כיום פועלים בארץ מספר אתרים המיועדים לקניה ומכירת נכסי מגורים תוך השוואת מחירים לדירות אחרות שנמכרו בסביבה, כך תדעו שהמחיר שהוצע לכם הגון ותואם את המציאות. עד היום לא היה אתר אשר מאפשר השוואת עסקאות בתחום הנדל"ן המסחרי, מידע נדל"ן של אתר מניבים, הינו הראשון בארץ לעשות זאת, ובכך מאפשר גם לבעלי הון אישי פרטי גישה למידע שעד היום היה קיים רק במאגרים של שמאים או של חברות נדל"ן מסחרי גדולות לצורך בדיקת כדאיות עסקאות.

למה להיות תלוי בשמאים?

אמנם חשוב מאד שלכל עסקה תקחו איתכם שמאי מקצועי שינחה אתכם לאורך כל הדרך ויתרום מנסיונו ומקצועיותו לעסקה משתלמת ביותר, אך לצורך השקט הנפשי שלכם, בדיקה זריזה באמצעות קליק אחד יכולה לאפשר לכם גישה למידע אודות עסקאות נוספות באיזור, רק כדי שתהיו רגועים שאתם אכן בידיים טובות ולא נפלתם לידי נוכלים.

מניבים – לוח הנדל"ן המסחרי שמקדם אתכם להצלחה כלכלית

באתר מניביםלוח הנדל"ן המסחרי, תוכלו גם אתם לאתר ולמצוא הזדמנויות נפלאות לעסקת נדל"ן מסחרי, לבדוק ולהשוות עסקאות דומות כדי לוודא מעל לכל ספק שהמחיר שהוצע לכם הגון וכדאי, בשביל השקט הנפשי שלכם ובשביל לתת אמון מלא באנשים שאיתם אתם עובדים, למען עתיד כלכלי טוב יותר בשבילכם, לילדיכם ונכדיכם באמצעות רכישה או מכירת נדל"ן מסחרי.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
דיווחים ערביים: ישראל תקפה מטרות באיראן

יוני בן מנחם

כלי תקשורת באיראן דיווחו על "כלי טיס ישראליים" בשמי איראן

להבין את הצבע – מה סימלו הצבעים בהיסטוריה, ומדוע המשמעות של חלקם התהפכה

דינה גורדון

כיצד הפך הצהוב מצבע המסמל קדושה לצבע המייצג תכונות רעות; איזו אבן כחולה משכה אליה שליטים ובני מלוכה; ומדוע השחור סימל לאורך ההיסטוריה גם את החיובי. צללנו לספריו של פרופ' מישל פסטורו כדי להבין את משמעות הצבעים היום ובהיסטוריה

בלבנון ממתינים לתוצאות המשא ומתן בדוחא

יוני בן מנחם

השיחות בדוחא ייקחו לפי ההערכות כשבועיים. השליח האמריקני עמוס הוכשטיין ממתין בארה"ב להתפתחויות, ואם תושג הפסקת אש ברצועת עזה הוא יגיע מיד ללבנון כדי לקדם הפסקת אש בין ישראל לחיזבאללה | פרשנות

תזיזו את ״חלון אוברטון״ ותוכלו לשנות את הדיון במדינה

דינה גורדון

טכניקה רבת השפעה הנקראת ״חלון אוברטון״ מסוגלת לעצב את חיינו, את החוקים שלנו ואת עתידנו, מבלי שנרגיש בכך, באמצעות מניפולציה על תפיסת העולם שלנו. תזיזו את ״החלון״ ותוכלו לשנות את הדיון הציבורי. תשנו את הדיון, ותשנו את המדינה. אחרי שכתבנו על כך לפני שבעה חודשים, החלטנו כעת לצלול לעומק הנושא. החל מחקיקה של הזנה בכפייה ונישואים עם רובוט ועד חוק הלאום ומחאת הקוטג׳

מפקד שייטת הצוללות לשעבר: אין ספק שארה"ב פרסה באזור צוללות נוספות כחלק מיכולות התקיפה שלה

יובל גומא

בימים האחרונים פורסם כי צוללת תקיפה אמריקנית עם טילי שיוט הגיעה למזרח התיכון. כדי להבין מה משמעות המהלך, ומה מטרות הצוללת, שוחחנו עם תא"ל (במיל') יובל צור, לשעבר מפקד שייטת הצוללות וסגן מפקד חיל הים

איך נתמודד עם הקולות שבפנים?

דורית דינור

תשומת לב גדולה מדי למחשבות שליליות אינה בהכרח עוזרת להתמודד איתן – ספר חדש מציע דרך אחרת

שתפו: