כניסה
הרשמה לניוזלטר

כיום באפשרותכם למצוא לא מעט דרכים ואפשרויות לרכישת ביטוח מסוגים שונים. בכדי לבצע את הבחירה הנכונה,…

תוכן שיווקי | 23 בפברואר 2023 | תוכן שיווקי | 3 דק׳

הדרך לבחירת חברת ביטוח מתאימה

כיום באפשרותכם למצוא לא מעט דרכים ואפשרויות לרכישת ביטוח מסוגים שונים. בכדי לבצע את הבחירה הנכונה, ההמלצה היא לשים דגש על כל הגורמים אשר יכולים להשפיע על הבחירה. כמובן, שמחיר הביטוח מהווה את אחד מהשיקולים המרכזיים. יחד עם זאת, ההמלצה לשים דגש על פרמטרים נוספים אשר ישפיעו על הבחירה כמו: ביקורות וחוות דעת על החברה ועוד..
בכדי לבצע את הבחירה הנכונה ההמלצה היא לשים דגש על מספר פרמטרים אשר יתוו לכם את הדרך לעבר קבלת הבחירה הנכונה, הן של חברת הביטוח והן של הפוליסה עצמה. להלן מספר פרמטרים אשר דגש עליהם יוכל לסייע לכם בבחירה.

חוות דעת ודירוג של החברה

אחד הפרמטרים אשר יכול להשפיע בצורה המיטבית על בחירת חברת הביטוח הוא חוות הדעת והדירוג של החברה אותה אתם מעוניינים לבחור – כאשר, כיום, יש לא מעט אתרים אשר יכולים לספק לכם את המידע הזה – וזאת, לצד מנוע החיפוש גוגל, אשר בכוחו להוות כלי חשוב ומשמעותי לאפשר אתת קבלת התמונה המלאה לגבי אותה החברה. בין היתר גם לגבי השם והמוניטין שלה ולגבי איך היא נתפסת על ידי הלקוחות שלה לדוגמא, האם הם שבעי רצון ממנה או שהיא אכזבה אותם (ובמידה וכן באיזה צורה). ככלל חוות דעת  והמלצות יכולות לספק לכם תמונה כמעט מלאה לגבי חברת הביטוח.

איסוף של פרטים מקיפים על החברה

ההמלצה היא כמובן לאסוף פרטים מקיפים על חברת ביטוח – כאשר, אם אתם מתלבטים בין מספר חברות ביטוח שונות, ההמלצה היא לאסוף מידע על כל אחת מאותן החברות (בעידן האינטרנט תוכלו לקבל את הפרטים והמידע דרך רשת האינטרנט, וזאת באמצעות הליך פשוט של לחיצה על מספר מקשים). בין הפרטים שחשוב שתאספו על כל אחת מאותן חברות ביטוח אופציונאליות: שנות הניסיון של החברה בתחום (אשר יכולות להעיד במידה רבה על המקצועיות שלה), תחומי הביטוח בהם הן מתמחות (ואם התחומים כוללים את התחום הפרטני בגינה אתם נזקקים לשירותיה מלכתחילה), קהלי הלקוחות של אותה חברת ביטוח (או לקוחות בולטים של אותן החברות), תודעת שירות ועוד.. ההמלצה היא להבטיח שמדובר בחברה אמינה, מקצועית ומנוסה – מה שיתווה את הדרך לבחירת הפוליסה המתאימה, הנכונה והמקיפה ביותר.

בחירת הפוליסה המתאימה והמשתלמת

בחירת חברת הביטוח לבדה לא מספיקה, בשלב הבא, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה גם את חברת הביטוח. יש לוודא שמדובר בפוליסה אשר תותאם באופן פרטני לצרכים ולדרישות שלכם – וכמובן, גם תוצע במחיר ההוגן ביותר בנמצא (ביחס לכיסויים ולגורמים נוספים אשר יכולים להשפיע על המחיר).
כאמור, אם תבחרו בצורה מושכלת ונבונה את אותה חברת ביטוח דרכה תרכשו את הפוליסה, סביר להניח שתוודאו שהיא דואגת לשים דגש משמעותי גם על תודעת השירות – כך שתוכלו לדבר עם נציג מטעם אותה החברה ולקבל את כל הפרטים והמידע לגבי הפוליסה, ואולי גם סיוע מקצועי בבחירת הכיסויים, שהינם מותאמי דרישות וצרכים.
כדאי לבצע השוואות בין מספר חברות ביטוח ופוליסות שונות – על מנת לקבל בסופו של דבר את ההחלטה הטובה ביותר ולבחור בפוליסה האופטימאלית בעבורכם.

לסיכום, כיום, לכל אדם יש לא מעט פוליסות ביטוח, כאשר, בכדי ליהנות מכיסויים אופטימאליים ומשקט נפשי שלא משנה איזה אירוע ביטוחי יקרה לו, הוא יהיה מוגן בצורה המיטבית. ההמלצה תהיה להקפיד על בחירה מושכלת ונבונה הן של חברת הביטוח והן של הפוליסה.
לכן, כדאי להשקיע את כל הזמן והמחשבה הנדרשים בכדי לקבל החלטה מושכלת.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
פרופ' ישראלי מהרווארד יצא לאתר בקרקעית הים מטאוריט שהגיע מחוץ למערכת השמש. "החלום שלי הוא ללחוץ על כפתורים של ציוד שיוצר מחוץ לכדור הארץ"

צוות אפוק

"אין שום ברירה אלא לכבוש את עזה, להטיל ממשל צבאי ולטהר את המקום הזה מנוכחות של מחבלים ותשתיות"

דור לוינטר

ריאיון עם תת אלוף (מיל') אמיר אביבי, יושב ראש תנועת "הביטחוניסטים" ומייסדה. אמיר שירת במגוון תפקידים בכירים בצה"ל, בהם סגן מבקר מערכת הביטחון, ראש לשכת הרמטכ"ל, סגן מפקד אוגדת עזה, מפקד חטיבת שגיא, מפקד גדוד 605 ומפקד בית הספר להנדסה קרבית

כלי תקשורת של המשטר בסין מכחישים שימוש בעינויים במחנה העבודה בכפייה מא-סאן-ג'יא

מו צ'ינג, לי ג'ינג

בתגובה - גולשים סינים ואף חלק מכלי התקשורת הכפופים למשטר מסבירים מדוע ההכחשות שפורסמו אינן אמינות

האם ברזיל תבקש מארה"ב להסגיר את בולסונארו?

צוות מגזין אפוק

לאחר שהפסיד בבחירות לנשיאות ליריב השמאל לואיז אינסיו לולה דה סילבה, טס ז'איר בולסונארו לפלורידה. זה קרה יומיים לפני סיום הקדנציה שלו והשבעת לולה לנשיא ב-1

כך פועלת תעשיית הריגול הסינית

איל לוינטר

מדענים שגונבים מידע מסווג, סטודנטים שמבצעים פעילויות ריגול בחשאי ועיתונאים שמצותתים לטלפונים: בעקבות החדירה הסינית לתעשייה הישראלית והחשש מריגול, יצאנו לבדוק איך פועלת מערכת הריגול הסינית במדינות אחרות בעולם

"פנס הקסם" תערוכה במוזיאון ישראל

מאיה מזרחי

מוזיאון ישראל בירושלים מציג 18 רכישות חדשות בתערוכה העוסקת בנושא שבין חלום לבין מציאות

שתפו: