כניסה
הרשמה לניוזלטר

אנחנו כנראה לא מודעים לעובדה שיש הרבה וילות בצפון ישראל עם אותם שמות, וכולן שונות. הכותב…

תוכן שיווקי | 25 באוגוסט 2022 | תוכן שיווקי | 2 דק׳

וילות בצפון

אנחנו כנראה לא מודעים לעובדה שיש הרבה וילות בצפון ישראל עם אותם שמות, וכולן שונות. הכותב הינו סוכן נדל"ן העוסק בתחום זה למעלה מ-15 שנה. הוא מציין שלהרבה אנשים יש ציפיות לא מציאותיות לגבי מה שהם יכולים לקבל עבור וילת נופש בישראל. הוא גם מוסיף שיש עוד המון אפשרויות שעומדות לרשותם, כמו נכסים על חוף הים או דירות על החוף. הוילות הן היעד האולטימטיבי לחופשה יוקרתית. הווילות כל כך מפוארות שאפשר למצוא אותן רק במדינות מסוימות. "וילות נופש יוקרתיות" הן סוג של נכס יוקרתי. הם מוצר יוקרתי, שבדרך כלל ממוקמים במקומות היוקרתיים ביותר. הם מספקים את חווית המגורים האולטימטיבית לבעליו ולאורחים שלהם.

להנות מוילה מפוארת מבלי דאגות אחרות!

וילה יוקרתית היא בית או דירה שמיועדת להיות יוקרתית ונכסים יוקרתיים יקרים מאוד. נכסי יוקרה יכולים להיקרא גם נכסים יוקרתיים. לרוב הם בנויים עם מפרט גבוה, כמו חלונות גדולים ומרפסות. וילות בצפון הן וילות נופש יוקרתיות הן דרך מושלמת להראות את העושר והיוקרה שלך, הם גם בחירה מצוינת למי שרוצה להרשים את האורחים שלהם, או את בת הזוג. אנחנו לא יכולים שלא להימשך לווילות היוקרה האלה שקיימות בצפון המדינה. הם כל כך יפים ויוקרתיים שאנחנו לא יכולים להתאפק לבקר אותם - ואם אפשר לארח בהן או לשהות יחד עם האהובים שלנו - זה מדהים!

מתי נרצה להשכיר וילות בצפון?

המטרה העיקרית של וילה יוקרתית כמו צימרים הפיסגה היא להרשים את הלקוח, למשל על ידי הצגת הגנים היפים שלו, בריכות השחייה ושאר השירותים. או כמובן להנות עם המשפחה האהובה, וילה יוקרתית תעוצב גם עם מפרט גבוה כך שתוכל להכיל יותר אנשים ממה שווילה רגילה תוכל לעשות. וכיום, וילה יוקרתית היא מקום בו אנשים יכולים להירגע וליהנות מהחופשה שלהם. בעולם המודרני אנשים מחפשים וילות נופש יוקרתיות. הם רוצים להיות מסוגלים ליהנות מהחופשות שלהם ולא לדאוג ליוקר המחיה בעיר. וילת נופש יוקרתית היא מקום אידיאלי לחופשה. הוא מציע כל נוחות ופאר, כולל בריכה, ספא, מגרש טניס או ג'קוזי.

קרדיט תמונה FREEPIK

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
ה"פרסונה" של יבגניה דודינה

מאיה לוינטר

"אני רוצה לעסוק במקצוע שלי בצורה הטהורה שלו", אומרת השחקנית יבגניה דודינה ומספרת על המפגש הגורלי עם ליב אולמן, שהוליד את ההצגה "פרסונה" בה היא מגלמת שתי דמויות, אחת בתל אביב ואחת במינכן. היא מקפידה להיות אמיתית לכל אורך הדרך: "כשאני עושה משהו לא נכון במשחק אז ישר מתחיל לכאוב לי כל הגוף"

חכמת ההמונים של החיות החברתיות – השלם עולה על חלקיו האלטרואיסטים

רקפת תבור

שיתוף פעולה וכללים פשוטים מאפשרים ללהקת הדגים לנווט במדויק ולמושבת הטרמיטים להקים ולתחזק מבנים מתוחכמים במיוחד

מי הוא אדם תרבותי?

אלון אולמן

מסופר על שני יהודים שרבו והתווכחו ולא הסכימו איש עם רעהו. הגיע יהודי שלישי ואמר להם: ״במקום להתווכח, בואו נלך לרב ונשאל לדעתו״. הסכימו והלכו שלושתם אל הרב. אמר היהודי הראשון: ״מה שהיה הוא ככה וככה...״ אמר לו הרבי: ״אתה

תמונה למחשבה: סולם ההיררכיות של הטבע: שרשרת ההוויה הגדולה

מאיה מזרחי

בשנת 1375 קיבל תושב פאלמה דה מיורקה, הקרטוגרף היהודי-ספרדי המפורסם אברהם קרשקש, משימה מיוחדת מחואן הראשון, מלך אראגון – לחבר אטלס קטלאני, שיכלול בתוכו מפות

"המקום הזה, אחרי ה-7 באוקטובר, שימש מסתור לכ-200 פעילי חמאס, מחבלים רצחניים, שהשתתפו בטבח הנורא"

צוות מגזין אפוק

סיכום הצהרת דובר צה"ל

עלות דרכון פורטוגלי – האם כדאי לבצע את התהליך באופן עצמאי או בליווי עורך דין?

מערכת אפוק טיימס

בשנת 2015 ממשלת פורטוגל חוקקה את חוק האזרחות הפורטוגלית, המקנה זכאות לאזרחות ליהודים צאצאי יוצאי ספרד ופורטוגל אשר מצאו מקלט בפורטוגל בעקבות צו אלהמברה אך גורשו גם משם. כיום ישנם שלושה מיליון יהודים הזכאים לאזרחות פורטוגלית ודרכון אירופאי מתוכם עשרות אלפים כבר נמצאים בשלבים השונים של הגשת הבקשה וכתשעת אלפים מהם כבר מחזיקים באזרחות פורטוגלית. מהם מרכיבי העלות הכרוכה בהוצאת דרכון פורטוגלי והאם כדאי לבצע את התהליך באופן עצמאי או בליווי עורך דין?

שתפו: