כניסה
הרשמה לניוזלטר

מזג האוויר סוף סוף מתחמם, הפריחה עדיין כאן וכולנו רוצים ליהנות ממרחבים פתוחים אחרי ימים ארוכים בבית. מה צריך לבדוק לפני שיוצאים לטיול, במה כדאי להצטייד – ואיפה שווה לטייל?

תוכן שיווקי | 7 באפריל 2022 | תוכן שיווקי | 5 דק׳

תוכן ממומן על ידי ישראכרט ביטוח: עונת הטיולים: כל מה שצריך לטיול משפחתי באביב

אחרי חורף שהתארך מאוד, ובסיומן של שנתיים שבהן ישבנו שעות ארוכות בבית יחד עם המשפחה – האביב שהגיע סוף סוף ועמו פריחה בשלל צבעים, הוא הזדמנות מושלמת לצאת אל הטבע, האור והאוויר הפתוח. זו התקופה הטובה ביותר בשנה להעלות את כל בני המשפחה אל המכונית, עם צידה לדרך ומצב רוח טוב, ולצאת לטייל בשפע של מסלולים ואתרים בהם התברכה ארץ ישראל, מהדרום ועד הצפון.

אבל רגע, לפני שעושים תוכניות לשבת – חשוב לזכור שלרוב, טיול כולל גם נסיעה שארוכה יותר מנסיעה משפחתית ממוצעת, כך שנדרשת הכנה מקדימה. הצבא צועד על קיבתו, וכך גם ילדים שיוצאים לטיול, ולכן מומלץ להצטייד בשפע של אפשרויות נשנוש לשמירה על אנרגיות גבוהות; ארוחות לפיקניק, אם מדובר בטיול ארוך; ועוד שלל ציוד ואביזרים שיהפכו את הטיול לקל יותר עבורכם, ההורים, ומהנה יותר עבור כל המשתתפים.

מה מצב הרכב שלכם?

אם בשנה-שנתיים האחרונות הרכב בעיקר היה בחניה, או ביצע נסיעות קצרות בלבד – ייתכן שנסיעה ארוכה מהרגיל תהיה מאתגרת עבורו. לכן, כדאי לעבור טרם היציאה לטיול בתחנת דלק על מנת לוודא שלחץ האוויר בגלגלים תקין. כמו כן, בררו מתי היה הטיפול השנתי האחרון – והאם מולאו מאגרי השמן והמים ברכב, וכן מאגר המים עבור המגבים. זאת ועוד, בדקו מה מצבו של תא המטען ורוקנו כל מה שלא דרוש – גם כדי לפנות מקום לציוד ייעודי לנסיעה, וגם מאחר שמשקל עודף מגדיל את צריכת הדלק של הרכב.

Shutterstock

שתפו: