כניסה
הרשמה לניוזלטר

מעבר דירה הוא תהליך שיכול להיות מרגש ובו זמנית להעלות חששות רבים. המשאבים הנדרשים כדי להגיע…

תוכן שיווקי | 20 בפברואר 2022 | תוכן שיווקי | 3 דק׳

8 טיפים על איך אנחנו יכולים לחסוך בהובלת הדירה

מעבר דירה הוא תהליך שיכול להיות מרגש ובו זמנית להעלות חששות רבים. המשאבים הנדרשים כדי להגיע אל היעד החדש רבים כשחשוב לתכנן את לוח הזמנים ולהבין את העלויות הנלוות לו. במאמר זה נתמקד בטיפים שיאפשרו לעבור ביעילות תוך חיסכון משאבי זמן וכסף ולשם כך ביקשנו להיפגש עם "אפדייט הובלות", חברת הובלות ותיקה ומנוסה שתשתף איתנו את התובנות שלה בנושא.

טיפ ראשון – בחירת הזמן הנכון למעבר

תזמון נכון של המעבר יכול להוביל לחיסכון בעלויות. הימים הפופולאריים ביותר למעבר הם לקראת סוף השבוע ולכן הם גם נחשבים ליקרים יותר. כמו כן, מעבר בחופשת הקיץ יכול להיות יקר יותר לעומת מעבר בשאר ימות השנה. אחד הדברים החשובים שעלינו לעשות הוא לבחון את התאריכים האפשריים מבחינתנו למעבר, להכיר את המגבלות שלנו וככל האפשר להעדיף זמן שחברת ההובלה פחות עמוסה, למשל עונת החורף.

טיפ שני – פניה לחברות הובלות שישה שבועות לפני המעבר

ככל שאנחנו לחוצים יותר בזמן כך אנחנו עלולים לשלם על כך יותר כסף. אחת הסיבות לכך היא שיתכן והחברה תצטרך להתגמש כדי לתת את השירות ולעבוד קשה יותר באותו היום. כדי להימנע מהלחץ כדאי להתחיל לפנות לחברה שישה שבועות לפני תאריך המעבר המיועד לצורך קבלת הצעת מחיר. בשלב זה חברת ההובלות יכולה להיות פנויה יותר בתאריך הרצוי ולנו יש זמן להחליט אילו שירותים נרצה מהחברה ולקבל החלטות שמתאימות עבורנו.

צילום: FREEPIK

שתפו: