כניסה
הרשמה לניוזלטר

מעבר דירה הוא תהליך שיכול להיות מרגש ובו זמנית להעלות חששות רבים. המשאבים הנדרשים כדי להגיע…

תוכן שיווקי | 20 בפברואר 2022 | תוכן שיווקי | 3 דק׳

8 טיפים על איך אנחנו יכולים לחסוך בהובלת הדירה

מעבר דירה הוא תהליך שיכול להיות מרגש ובו זמנית להעלות חששות רבים. המשאבים הנדרשים כדי להגיע אל היעד החדש רבים כשחשוב לתכנן את לוח הזמנים ולהבין את העלויות הנלוות לו. במאמר זה נתמקד בטיפים שיאפשרו לעבור ביעילות תוך חיסכון משאבי זמן וכסף ולשם כך ביקשנו להיפגש עם "אפדייט הובלות", חברת הובלות ותיקה ומנוסה שתשתף איתנו את התובנות שלה בנושא.

טיפ ראשון – בחירת הזמן הנכון למעבר

תזמון נכון של המעבר יכול להוביל לחיסכון בעלויות. הימים הפופולאריים ביותר למעבר הם לקראת סוף השבוע ולכן הם גם נחשבים ליקרים יותר. כמו כן, מעבר בחופשת הקיץ יכול להיות יקר יותר לעומת מעבר בשאר ימות השנה. אחד הדברים החשובים שעלינו לעשות הוא לבחון את התאריכים האפשריים מבחינתנו למעבר, להכיר את המגבלות שלנו וככל האפשר להעדיף זמן שחברת ההובלה פחות עמוסה, למשל עונת החורף.

טיפ שני – פניה לחברות הובלות שישה שבועות לפני המעבר

ככל שאנחנו לחוצים יותר בזמן כך אנחנו עלולים לשלם על כך יותר כסף. אחת הסיבות לכך היא שיתכן והחברה תצטרך להתגמש כדי לתת את השירות ולעבוד קשה יותר באותו היום. כדי להימנע מהלחץ כדאי להתחיל לפנות לחברה שישה שבועות לפני תאריך המעבר המיועד לצורך קבלת הצעת מחיר. בשלב זה חברת ההובלות יכולה להיות פנויה יותר בתאריך הרצוי ולנו יש זמן להחליט אילו שירותים נרצה מהחברה ולקבל החלטות שמתאימות עבורנו.

צילום: FREEPIK

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
המלחמה נגד חיות המחמד

דינה גורדון

מדוע הבריטים הרגו כחצי מיליון כלבים וחתולים בזמן מלחמת העולם השנייה? סיפור בלשי אמיתי על "רצח עם" שככל הנראה לא שמעתם עליו מעולם

ביקורת ספר: אנשי האמצע של רוסיה – האם לפשרות יש מחיר?

דורית דינור

בין הפטיש לסדן – דילמות מוסריות יום-יומיות ברוסיה של פוטין

"הוא בא שני מטר מאיתנו, מכוון עלינו את הקלצ'ניקוב ויורה"

צוות מגזין אפוק

עדותה של שיר-המעלות יעקב על הבריחה ממתקפת הטרור במסיבה בקיבוץ רעים

בן או בת? הפעוט בעצמו יחליט – בגיל ארבע

דינה גורדון

לא מדובר בתסריט דמיוני – אלא במציאות הקורמת עור וגידים: הורים מגדלים ילדים ללא זהות מגדרית, פעוטים בני ארבע עוברים ניתוח לשינוי מין, ובתי ספר מזמינים דראג קווין שתספר לילדים ש"היום הכול הולך". לאן הטרנד הזה מוביל את הדור הבא ומה קורה בישראל?

פרשנות: הדרך לפירוז הרצועה והקמת אזור חיץ

יוני בן מנחם

ממשל ביידן מתכנן להכשיר כוח של כ-5000 אנשי ביטחון פלסטינים שיתפרס ברחבי הרצועה ויעסוק בהשלטת סדר, אחרי מיטוט שלטון חמאס

האם צרפת בדרך למלחמת אזרחים?

איל לוינטר

הוא פוגש את המוסלמים הקיצוניים ביותר בצרפת בניסיון להניא אותם מלבצע ג'יהאד, ומביא הצצה מבפנים על "האזורים האסורים" שמאיימים להרעיד את אדמת הרפובליקה. ראיון בלעדי עם בנז׳מן ארביבו

שתפו: