כניסה
הרשמה לניוזלטר

החלפת מזרון מתבצעת בממוצע אחת ל-10-15 שנים ולכן דורשת הכנת שיעורי בית, היכרות עם הדגמים השונים ובעיקר התאמה לצרכים ספציפיים. איך עושים את זה ומאיפה מתחילים? הנה המדריך ללילה טוב יותר

תוכן שיווקי | 29 בינואר 2020 | תוכן שיווקי | 3 דק׳

כל מה שצריך לדעת בעת בחירת מזרון

לפי המלצות ארגון השינה העולמי, מבוגרים בגילאי 18-64 צריכים לישון 7-9 שעות בלילה ונחשבים בטווח הנורמה התקינה גם עם 6-10 שעות. לשם השוואה, בגילאי 65 ומעלה ההמלצה היא ל-7-8 שעות ואצל ילדים בגילאי 6-13 מדובר על 9-12 שעות. באופן כללי, אדם ממוצע מבלה מעל שליש מחייו בשינה וזקוק לה כדי לתפקד, להתפתח ולשמור על הבריאות.

אנשים בעולם המערבי מבלים את שעות השינה שלהם על מזרונים. היתרון הוא שמזרון נוח ואיכותי מבטיח שינה רצופה ומקצר את משך הזמן שעובר מהרגע שבו נכנסים למיטה ועד שנרדמים, בעוד החיסרון הוא בלאי גבוה ומואץ. ברוב המקרים, מזרון יסיים את תפקידו תוך 10-15 שנה ואז גם מגיע הזמן להחליף אותו.

הבעיה היא שרכישת מזרון היא עניין הרבה יותר מורכב ורגיש משאר הריהוט בבית. בעוד רהיטים אנחנו בוחרים לפי עיצוב ומחיר, המזרון דורש מאתנו לבדוק אותו מכל הכיוונים: החל משכיבה עליו בכל התנוחות, דרך בדיקת החומרים שבהם השתמשו כדי לבנות אותו ועד המלצות מרופאים ואנשי מקצוע.

שתפו: