כניסה
הרשמה לניוזלטר

פסטיבל היין Salute 2015 יתקיים בתל אביב במתחם "התחנה" בין התאריכים: 13-14 במאי 2015 וברעננה במתחם "פארק רעננה" בין התאריכים 24-25 ביוני (בין השעות 18:30-23:00)

תוכן שיווקי | 8 במאי 2015 | תוכן שיווקי | 4 דק׳

חוגגים את תרבות היין הישראלי בפסטיבל Salute 2015 בתל אביב וברעננה

סדרת פסטיבלי היין Salute 2015 אשר הפכה לשם דבר בתרבות היין בישראל מגיעה למרכז הארץ לאחר שהתארחה בצפון (חיפה) ובדרום (באר שבע ואשדוד).

עיריית תל-אביב- יפו, המחלקה למופעים, בשיתוף חברת ההפקות E&M יארחו את הפסטיבל במתחם "התחנה". וברעננה יתקיים הפסטיבל בשיתוף עם עיריית רעננה במתחם "פארק רעננה".

הפסטיבל מיועד לקהל מהמגזר העסקי, הפרטי, מלונאים, מסעדנים, מבקרי יין, קהל איכותי צעיר (מגיל 18 ומעלה) וקהל בוגר. מתאים לכל חובב יין אשר אוהב ומתחבר לתרבות היין או מעוניין ללמוד ולהכיר מקרוב את עולם היין.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
"עלינו להגדיל באופן משמעותי ומיידי את הסיוע ההומניטרי לעזה"

צוות מגזין אפוק

סיכום הצהרת מזכיר המדינה האמריקני אנתוני בלינקן

דובר צה"ל: "אנחנו הולכים להשיב חטופות וחטופים לביתם, ואחר כך אנחנו נמשיך בלחימה"

צוות מגזין אפוק

עדכונים ודיווחים שוטפים לאורך כל היום

דעה: ישראל צריכה לתקוף את החות'ים בתימן

ד"ר עומר דוסטרי

על מנת להבטיח את בטחון אזרחיה, ישראל אינה יכולה עוד לעבור בשתיקה על התקפות מצד ארגוני טרור, ועליה לגבות מהחות'ים מחיר כבד על התערבותם

מצב רוח מרומם – כדי שהחיסון יצליח

רקפת תבור

מתלבטים אם לקחת השנה חיסון נגד שפעת? הרי כבר ידוע שהחיסון הזה לא תמיד עובד. קבוצת חוקרים מבריטניה גילתה לאחרונה שיש גורם חשוב אחד שיכול להשפיע על רמת היעילות שלו – מצב הרוח שלנו, בעיקר

אפי איתם: "אחרי המלחמה תוכניות הלימודים, בחירת המפקדים והתנהגות מערכת המשפט יצטרכו להיבנות סביב רעיון חדש: כאן בונים את מדינת היהודים, את מדינת העם היהודי"

דור לוינטר

תא"ל (מיל') אפי איתם טוען בריאיון למגזין אפוק כי מתנהל כעת קרב בין ציוויליזציות, "ושלנו היא הציוויליזציה היהודית ציונית לאומית שצריכה למצוא את עצמה מחדש עכשיו כדי להודיע לעצמה ולעולם מי היא ומה היא עושה פה"

"אנחנו חוקרים את המחבלים בשטח והם מספרים לנו על מקומות מסתור של מחבלים נוספים"

צוות מגזין אפוק

סיכום הצהרת דובר צה"ל

שתפו: