כניסה
הרשמה לניוזלטר

גריינג’ר סמית’ איבד את בנו בתאונה טרגית ונותר עם תחושת אשמה גדולה. אף שיטה לא סייעה לו להירפא, עד שהגיעה תשובה ממקור בלתי צפוי

דינה גורדון | 10 בדצמבר 2023 | גוף, נפש ורוחניות | 10 דק׳

“דרכו של הנהר תמיד מלאה מכשולים והוא עדיין ממשיך לזרום”

גריינג'ר סמית' (בן 34) הרגיש שאותו יום, ה-6 ביוני 2019, היה יום מושלם בחייו. לפנות ערב, השמים היו תכולים ומשובצים בענני צמר גפן לבנבנים, קרירות נעימה ליטפה את פניו, והוא בילה עם שלושת ילדיו בנעימים בחצר. הבנים, לינקולן בן חמש וריבר (River) בן שלוש, התרוצצו במשחק מלחמה קולני, והבת, לונדון, בת שבע, התאמנה בתרגילי התעמלות. גריינג'ר עמד ליד לונדון ואחז ברגליה, בזמן שהתאמצה ליישר את גופה בעמידת ידיים.

הוא שקע בהרהורים עד כמה המזל האיר לו פנים. יש לו קריירה מזהירה כזמר קאנטרי עם קהל אוהדים נלהבים בכל רחבי ארה"ב, יש להם בית חלומות – חווה בטקסס, וחיי המשפחה מתנהלים על מי מנוחות. למחרת הוא אמור היה לצאת למסע הופעות בליווי אשתו וילדיו שיצאו זה עתה לחופשת קיץ. "תנצור בליבך את הרגע הזה בחצר עם הילדים", הוא אמר לעצמו. "הוא כל כך קסום ומושלם, ובטוח שהוא לא יימשך לנצח", הוא כותב בספרו.

גריינג'ר חשב באותו רגע על הזמן בעתיד שבו הילדים יגדלו, יעזבו את הבית והכול ישתנה. הוא לא שיער בנפשו שעוד רגע קט בלבד הרגע הקסום יהפוך לטרגדיה נוראה.

גריינג'ר סמית' ובנו ריבר | Granger Smith Facebook

שתפו: