כניסה
הרשמה לניוזלטר

השקעה בתחום הנדל"ן היא ללא ספק ההשקעה הטובה ביותר שתוכלו לעשות. כולם מבינים כי השקעה בנדל"ן…

תוכן שיווקי | 24 במאי 2022 | תוכן שיווקי | 2 דק׳

השקעת מולטי פמילי – הכוכב העולה בתחום הנדל"ן

השקעה בתחום הנדל"ן היא ללא ספק ההשקעה הטובה ביותר שתוכלו לעשות. כולם מבינים כי השקעה בנדל"ן מביאה איתה יציבות גבוהה, וגם תשואה לא רעה בכלל. אך כל מי שמשקיע בנדל"ן יהיה חייב לקחת בחשבון את כל האפשרויות השונות שנמצאות על הפרק. המטרה היא לעשות בחירה שתהיו שלמים איתה, כזאת שתאפשר לכם להפוך את החלום למציאות. אחת מההשקעות הפופולריות ביותר בשנים האחרונות נקראת מולטי פמילי. אם אינכם מבינים לעומק את המשמעות, מוטב כי תקראו את המאמר הבא. אולי סוף כל סוף תמצאו את עצמכם משקיעים באפיק ההשקעה המושלם מנקודת המבט האישית שלכם.

 מה זה מולטי פמילי?

בעבר השקעה בארה"ב הייתה מתבססת בעיקר על רכישת בית פרטי עם גינה ובריכה. במציאות הנוכחית נכסים מהסוג הזה כבר לא קיימים, כל זאת בגלל עניינים שונים. זוהי הסיבה שבגללה כל מי שרוצה להשקיע בנדל"ן בארה"ב יהיה חייב להתאים את עצמו למצב הקיים. מולטי פמילי נקרא בעברית מקבץ דירות, והוא מתחם שמכיל בתוכו מאות יחידות דיור שונות. חברת ניהול שתחתיה נמצאים מספר משקיעים שונים תרכוש את המתחם כולו. המשמעות היא שאתם תוכלו להרוויח כסף מהאחוז המסוים שבו אתם מחזיקים בהתאם להשקעה הראשונית. ככל שאחוז ההשקעה שהשקעתם יהיה גבוה יותר, כך מן סתם תקבלו אחוזים גבוהים יותר מהרווח.

 להשקיע בנכס ללא כאבי ראש

אז מה הופך את האפשרות של מולטי פמילי לאפשרות כל כך מבוקשת? אפשר לזקוף לזכות האפשרות הזאת לא מעט יתרונות שונים. אך היתרון הבולט ביותר הוא היכולת להשקיע בנכס מבלי לשבור את הראש. הרי ישנה חברת ניהול ואחזקה שאמורה לטפל בכל הבעיות השונות שקורות בנכס. אתם רק דאגתם לשים את ההשקעה הראשונית בשביל לרכוש את המתחם כולו. גם אם תתעורר הוצאה נוספת, היא לא תיפול עליכם בתור משקיעים בודדים. היא תיפול על כל קבוצת הרכישה, כך שהחלק שלכם יהיה חלק מזערי. לא תמצאו את עצמכם נכנסים לחובות או מתמודדים עם הוצאות שלא צפיתם אותם.

צילום: FREEPIK

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
"באמת קיימים עולמות מקבילים"

פרופ' לב ויידמן

פרופ' לב ויידמן, בית הספר לפיזיקה ואסטרונומיה באוניברסיטת תל אביב

מה צפוי לקרות באפגניסטן

איל לוינטר

פרשנות: כיצד יבחר לפעול הטליבן ואיזו השפעה תהיה לכך על מדינות האזור ועל המערב? להלן ניתוח מכמה נקודות מבט

החייזרים באים

רקפת תבור

התפרצויות רדיו חזקות שמגיעות לאחרונה שוב ושוב מהחלל מציעות שאולי אנחנו לא לבד. "סביר מאוד שברגע שנצא ממערכת השמש נגלה שיש הרבה תנועה באזור הבין כוכבי", טוען פרופ' אבי לייב, ראש החוג לאסטרונומיה באוניברסיטת הרווארד, שכמו מדענים אחרים טוען שחשוב שנחפש ציוויליזציות זרות, שעד לא מזמן נחשבו כמדע בדיוני

ביקורת ספר: האם אתם אנשים מוסריים?

דורית דינור

מה הופך מישהו לאדם טוב? מה הן אמות המידה שעל פיהן הוא מחליט את החלטותיו? ספר חדש עושה סדר בנושא הטעון של המוסר

וידאו: צ'ן גואנג-צ'נג נוחת בארה"ב ומדבר עם עיתונאים

צוות מגזין אפוק

צפו במסיבת העיתונאים שכינס פעיל זכויות האדם הסיני, זמן קצר לאחר שנחת בארה"ב

מדוע אריסטוקרטיה נחוצה לחברה שלנו

מאיה מזרחי

"כל חברה צריכה מספר מודלים המגיעים מהעבר", אומר ההיסטוריון הצרפתי והמומחה לאריסטוקרטיה אריק מונסיון ריגו. "המשפחות האלה שרדו במשך מאות שנים בגלל שהן כנראה מחזיקות בסוד חיי הנצח"

שתפו: