כניסה
הרשמה לניוזלטר

עבור רבים עבודה בחברת הייטק מסודרת ומאורגנת היא חלום ילדות של ממש. אנשים לא מעטים שואפים…

תוכן שיווקי | 31 בינואר 2022 | תוכן שיווקי | 4 דק׳

מפתחים? בהייטק מחפשים אתכם

עבור רבים עבודה בחברת הייטק מסודרת ומאורגנת היא חלום ילדות של ממש. אנשים לא מעטים שואפים להתברג אל חברות ההייטק השונות על מנת להתחיל להרוויח סכומי כסף טובים שיאפשרו להם לחיות ברמת חיים נאותה. כך, בזכות משכורות נאות ניתן לטוס לחו"ל לעתים קרובות יותר, להשיג משכנתא משתלמת או להירשם ללימודים מתוך ההנאה שבלימוד. אך אל עולם ההייטק לא הולכים רק בשביל כסף, אלא ובעיקר בעקבות עניין רב. יש אנשים שנושמים את תחום הפיתוח והתכנות. הם מעוניינים להשתלב בחברות הגדולות כדי לפתח משהו חדש ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.

מפתחים מבטן ומלידה? מחפשים אתכם

יש אנשים שכבר מגיל צעיר מאוד יודעים שהם רוצים להיות מפתחים. עד כדי כך שהדבר הראשון שהם עושים כאשר הם מסיימים צבא או שירות לאומי הוא להירשם ללימודי הנדסת תוכנה. ואכן משרות software engineer הן מבין המשרות המבוקשות יותר נכון להיום. המפתחים הם אנשים שיודעים שפות תכנות רבות, והם אלה האחראיים לעבוד על פרויקטים מגוונים. יש מפתחי WEB המשדרגים אתרי אינטרנט, אחרים מפתחים בשפות תכנות כמו פייתון או שפת C ויש מפתחי Full Stack השולטים במגוון רחב של טכנולוגיות ויכולים לפתח אפליקציות ותוכנות בהתאם לביקוש. לפיכך, רואים הרבה משרות דרושים full stack, שכן חברות לא מעטות מחפשות מפתחים יצירתיים וכל יכולים שמסוגלים בהחלט לפתח את החברה. מפתחים אלה ואחרים מבוקשים  עושים חיל בכל מקום שאליו הם מתקבלים.

האם כדאי להיות מפתח בישראל?

אחת השאלות המשמעותיות ביותר שאותה שואלים הישראלים היא האם כדאי להיות מפתח בישראל של ימינו. ובכן, לאור הביקוש הרב ומודעות דרושים מפתחים מנוסים, התשובה מובנת מאליה. כל מי שבוחר להיות מפתח, נהנה משורה ארוכה של יתרונות שכדאי להכיר מקרוב:

freepik

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
 "אנחנו מתאמים הקמה של מזח צף ימי זמני שנועד להכניס סיוע הומניטרי לעזה"

צוות מגזין אפוק

סיכום הצהרת דובר צה"ל

מדוע גברים אוהבים לצפות בסרטים על רוצחים שכירים?

מארק ג'קסון

כאשר שוורצנגר אמר "אני אחזור" (I’ll be back) בסרט הראשון בסדרת "שליחות קטלנית", שיצא לאקרנים ב-1984, הוא לא התלוצץ. הוא חזר שוב, אפילו 31 שנה לאחר מכן, ב-IMAX ובתלת-ממד.

ממשלת שווייץ החליטה להישאר עם שני מגדרים בלבד במסמכים רשמיים, לפחות בינתיים

צוות אפוק

סוכנות AP דיווחה כי ממשלת שווייץ דחתה שתי הצעות להוסיף למסמכים רשמיים (כמו תעודות זהות) אופציה

הפנטגון: כך ייראה המזח הימי לחופי עזה

דורון פסקין

פט ריידר, מזכיר העיתונות של הפנטגון, מסר פרטים על המזח הימי שמיועד לספק לרצועת עזה עד שתי מיליון ארוחות ביום

ארה"ב: 3,000 רופאים תובעים את משרד הבריאות עקב צו העשוי לכפות עליהם ביצוע טיפולים לשינוי מין

קרן זריהן

צו רשמי של מחלקת הבריאות ושירותי האנוש של ארה"ב (HHS) מרחיב את המונח "מין" כך שיכלול את המילים "זהות מגדרית" ו"נטייה מינית". רופאים רבים דואגים שכתוצאה מכך יידרשו לבצע טיפולים לשינוי מין בילדים בניגוד לאמונתם ודעתם המקצועית

איך יודעים שאלוהים קיים

מאיה מזרחי

אין ספק שהתיאוריה שאלוהים קיים שולטת בעולם – כ-85 אחוז מאנשי העולם מאמינים בדת או באמונה שמימית כלשהי, ולמרות זאת השאלה הפילוסופית אם קיים אלוהים או לא נותרה חידה שגדולי ההוגים במערב לא הצליחו עד היום לפצחה. האם בכל זאת יש דרך להוכיח אותה בכלים לוגיים? והאם זה נחוץ בכלל?

שתפו: