כניסה
הרשמה לניוזלטר

הבנק הוא אחד הגופים הפיננסיים החשובים והמשמעותיים עבור כל אחד מאתנו. מרבית החסכונות שלנו נמצאים בבנק,…

תוכן שיווקי | 31 בינואר 2022 | תוכן שיווקי | 4 דק׳

הבנק שלכם בכל מצב

הבנק הוא אחד הגופים הפיננסיים החשובים והמשמעותיים עבור כל אחד מאתנו. מרבית החסכונות שלנו נמצאים בבנק, וכשאנו רוצים לקחת משכנתא או הלוואה לכל מטרה, הבנק הוא הגוף הראשון שאליו אנו פונים. לפיכך אנו רוצים להרגיש בטוחים כשאנו פונים לנציג הבנק בבקשה זו או אחרת, אם כדי לפתוח תכנית חיסכון חדשה ואם כדי להוציא כסף מקופת החיסכון לעובר ושב. וכשמחפשים את הבנק הטוב ביותר, לא מתפשרים על יחס אישי. בנק מזרחי טפחות הוא הבנק שמוכיח שניתן לקבל את כל השירותים והיחס במקום אחד.

עוברים בנק בקליק, ללא ביורוקרטיה והפתעות נוספות

אם אתם חושבים על פתיחת חשבון בנק במזרחי טפחות אך חוששים מכך שמדובר בתהליך ארוך, תחשבו שוב. כי בנק מזרחי טפחות מקדם את נושא מעבר בנק בקליק, כך שאין צורך לבצע פעולות מורכבות או להתעסק עם טפסים לאורך תקופה. כל שיש לעשות הוא למלא כמה פרטים באופן מקוון, ואתם יכולים כבר לפתוח חשבון בנק וליהנות מכל השירותים שהוא מציע. פתיחת חשבון בנק בקליק הופך את החיים לקלים יותר וחוסך  לכם זמן יקר. כמו כן, ניתן לפתוח את החשבון מכל מקום ובכל שעה שנוחה לכם. אז אם אתם באמת רוצים לעבור לבנק אחר ולפתוח דף חדש בחיים מבחינת גוף פיננסי, אפשר לעשות זאת בקלות ובקליק אחד.

לא צריך לצאת מהבית כדי לקבל שירות, אבל אפשר

בנק מזרחי טפחות משלב בין שירות דיגיטלי לשירות הנעשה פנים מול פנים. תוכלו לבחור באיזו דרך לפנות אל הבנקאי. השילוב ההיברידי בין שירות דיגיטלי מתקדם לבן בנקאי יוצר את כל ההבדל. אם אתם מתחברים יותר לשירותים דיגיטליים, תוכלו להתחיל צ'אט עם בנקאי או להשאיר הודעה ובנקאי יחזור אליכם. אך אם אתם מעוניינים בשירות אישי, תוכלו לקבוע פגישה עם הבנקאי פנים מול פנים. מזרחי טפחות הוא הבנק היחיד אשר אינו סוגר את המענה האנושי, וכך מעניק יחס אישי וחם לכל לקוח.

freepik

שתפו: