כניסה
הרשמה לניוזלטר

אתם כבר זמן רב חולמים על טיול ביפן, התחלתם לברר על טיסות לטוקיו, אבל אתם לא…

תוכן שיווקי | 3 באוקטובר 2019 | תוכן שיווקי | 3 דק׳

מתי כדאי לטוס עם טיול מאורגן ומתי לא?

אתם כבר זמן רב חולמים על טיול ביפן, התחלתם לברר על טיסות לטוקיו, אבל אתם לא בטוחים אם כדאי לכם לנסוע לבד או בטיול מאורגן? מדובר אם כן בדילמה שיש להתייחס אליה בכובד ראש ולבדוק בקפידה את מכלול השיקולים. כל נסיעה לחו"ל ולמקומות זרים שלא היינו בהם קודם לכן תכיל מספר פערים כמו: שפה, תרבות, עלויות, מחירים וכדומה. חשוב שנדע שאנחנו מסוגלים להתמודד מולם בקלות על מנת שאלה לא יקשו עלינו את החופשה.

מה ההבדלים בין טיול מאורגן לעצמאי?

כדי שמטיילים רבים ייהנו מהטיול ויתמודדו עם האתגרים בכל אותם יעדים זרים, גובשו להם הטיולים המאורגנים, שמאפשרים לחוות את הטיול ללא שום קושי. בחירה בטיול מאורגן תאפשר הגעה למקומות אטרקטיביים בקלות באמצעות אוטובוס תיירים, במהלך הסיור יינתנו הסברים בשפה העברית מפי מדריך מנוסה, ההיכרות עם התרבות החדשה תהייה הרבה יותר מהירה וחלקה, נקבל המלצות היכן לאכול ולבלות והכל לפי לוח זמנים קבוע בחברת אנשים נוספים.

תמונה: pexels.com

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
אמירה של מאסטר ספיי

איל לוינטר

כששוחחתי לפני שנה וחצי עם גנרל מייקל היידן, לשעבר ראש הסי-איי-איי והאן-אס-אי, המרגל הבכיר ביותר של ארה"ב, הוא סיפר לי על החלטות שביצע בעבר, כאלו שאנשים אחרים בתפקיד דומה לא היו ממהרים לדבר עליהן. הוא סיפר, למשל, על המידע

ההתערבות שגרמה לאבי לרזות אחרי 30 שנות מאבק

ניר אייל

מה אם הייתה דרך לוותר אפילו על ההרגלים הרעים ביותר שלנו? ומה אם הדרך הזו הוכיחה את עצמה כיעילה פי שמונה מהשיטות המסורתיות להפסקת הרגלים עיקשים כמו עישון? האם הייתם מנסים אותה?

למה לא מלמדים בביה״ס את הדברים החשובים בחיים?

אלון אולמן

אחת השאלות הגדולות שאני נתקל בהן בסדנאות ובתהליכים שאני מוביל עם חברות, ארגונים ואנשים פרטיים היא: ״למה לא מלמדים בבית הספר, בתיכון ובאוניברסיטה את הדברים

"אז אתה אומר שיש 'אני' מקבילה ביקומים אחרים?" "כן. אבל היא אדם שונה ממך. היא כבר לא את"

רקפת תבור

מדענים ממשיכים להגיע לפריצות דרך בחידה שנדמה שלא תיפתר לעולם – האם בעתיד נוכל לעבור לממד אחר, או לפגוש את האני האחר שלנו שמטייל להנאתו ביקום מקביל?

סיפור מסין העתיקה: חלום או מציאות?

בן קמינסקי, דייוויד וו

כמו סיפור תיבת נח ואגדות רבות על אסונות מרחבי העולם, סיפור סיני ישן מציע גם הוא שהבסיס להישרדות הוא שמירת המוסריות

מתי מתחילים החיים האנושיים?

איל לוינטר

מתברר שקיים קונצנזוס מדעי בקרב ביולוגים בנוגע לשאלה הנמצאת במרכז המחלוקת על הפלות

שתפו: