כניסה
הרשמה לניוזלטר

קושי להירדם פוגע בצורה משמעותית באיכות החיים, בתפקוד ובבריאות. למרות שנדודי שינה נפוצים אצל 56% מהציבור…

תוכן שיווקי | 29 ביולי 2019 | תוכן שיווקי | 2 דק׳

5 טיפים איך להירדם מהר

קושי להירדם פוגע בצורה משמעותית באיכות החיים, בתפקוד ובבריאות. למרות שנדודי שינה נפוצים אצל 56% מהציבור בישראל ועל אף שאצל 38% הדבר בא לידי ביטוי בקשיים בהירדמות, רק מעטים יודעים מה לעשות כדי להתמודד עם הבעיה. בנוסף, אנשים שמתקשים להירדם עלולים לחוות תסכול והמחשבות שרצות להם בראש בזמן הזה הן בדרך כלל פסימיות ומטרידות.

החדשות הטובות הן שאפשר לקצר את משך הזמן שעובר מהרגע שבו נכנסים למיטה ועד שנרדמים. לא מאמינים? הנה 5 טיפים שתוכלו לאמץ עוד הלילה כדי לקום רעננים יותר מחר בבוקר:

תמונה: pexels

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
אמנות בעיצוב הרצפה

תוכן שיווקי

אם נרצה ליצור תמהיל לעיצוב מדויק של חלל הבית, נצטרך לחבר השראה, אווירה, סביבה, חומרים, טקסטורות, צבעים ועוד יחד עם משקל גבוה שניתן לחיפוי הרצפה. הרצפה המהווה בסיס לכל חלל הבית, מכתיבה לא אחת את התוצר הסופי, ויש אף המדמים

מעיין מנחל עוז: "הפרט הראשון שהגיע אלי זה תמונה של הילדה שלי יושבת על מזרון, כפי הנראה בעזה, עם כיתוב בערבית שהם הלבישו אותה בבגדים שמתאימים לתפילה"

צוות אפוק

שיחה עם מעיין מנחל עוז, שמספרת כי שתי בנותיה – אלה בת ה-8 ודפנה בת ה-15 חטופות בעזה. "אני רוצה בבקשה להגיד לבנות שלי שאני אוהבת אותן"

בעל בק שבלבנון – חידת האבנים המסותתות הגדולות בעולם

רקפת תבור

אבני בניין שמשקלן מעל 800 טון הניצבות בגובה מעלות את השאלה מי בהיסטוריה האנושית ידע ליצור ולשנע אבנים שכאלו

"בהמשך לפעילות ההתקפית שביצענו בימים האחרונים – כוחות היבשה מרחיבים את הפעילות הקרקעית הערב"

צוות מגזין אפוק

סיכום הצהרת דובר צה"ל

הצצה למעבדה הבלתי שגרתית של עידו בצלת

בן קמינסקי

הוא נודע בשל פיתוח הננו-רובוטים שיוכלו לרפא סרטן על ידי חיסול ממוקד של תאים סרטניים. אבל במעבדה שלו חוקרים גם ארכיטקטורה, עיצוב חומרים באמצעות גלי קול, וגם עושים מוסיקה. הכירו את המעבדה של עידו בצלת

אין בועה אחת גדולה, אלא שכל הנכסים נמצאים בבועות קטנות

איתי סלונים

התבוננות בכותרות מדורי הכלכלה בחודש נובמבר מעלה תמונה חיובית מאוד ("מצבנו טוב, והגיע הזמן שנתרגל לזה" – דה-מרקר; "הבורסות בעולם בשיאים חדשים" – רויטרס).

שתפו: