כניסה
הרשמה לניוזלטר

בתום השנה, חברות הליסינג וההשכרה מקבלות הנחה ניכרת על הרכבים שנותרו בידי היבואן. רכבים אלה נמכרים לחברות הן לשימושן האישי והן למכירה עתידית לצרכן הסופי בהנחה ניכרת. במאמר זה נגלה איך אפשר להשיג רכב חדש 0 ק"מ? מה היתרונות והחסרונות של שיטה זו? ולמי הכי כדאי לרכוש רכבים דווקא מחברת הליסינג ולא מהיבואן הרשמי?

תוכן שיווקי | 1 ביולי 2019 | תוכן שיווקי | 2 דק׳

רכב חדש – 0 ק"מ

כיצד קונים רכבים חדשים בארץ?

נתחיל מהדרך המוכרת ביותר לקנות רכב חדש – קנייה מהיבואן. בארץ, למחיר הרכב יש עלויות נוספות כמו: מיסים ומחיר הרכב גבוה יותר, בזכות העובדה כי אתם מהווים היד הראשונה. כאשר חברות הליסינג רוכשות את הרכב, הוא מאבד ממחירו הרשמי 15% משום שרכישתו העתידית תחשב ליד שנייה מליסינג. למרות שמדובר ברכב שעדיין לא נעשה בו כל שימוש. השם "0 ק"מ" נגזר מהעובדה כי -מד המרחק (הקילומטראז') שהרכב עבר, עדיין לא זז כלל. אם אתם תוהים כיצד הרכבים מגיעים לחברת הליסינג, משאית מיוחדת מעמיסה אותם עד למחסני חברת הליסינג ולא נוהגים ברכב עצמו.

מדוע חברות הליסינג מקבלות את הרכבים במחיר כה זול?

חברות הליסינג קונות את רכבי ה-0 ק"מ בהיקפים גדולים. היבואנים מעדיפים להמשיך ולמכור מודלים חדשים יותר (לדוגמה בסוף 2019 ימכרו מרבית רכבי ה-0 ק"מ הנותרים אצל היבואנים לחברות ליסינג. חברות הליסינג מצדן מוכרות את הרכבים ברווח שעדיין משאיר לכם אלפי שקלים הנחה. חלק מהרכבים נמכרים כיום ב-30% הנחה ממחיר הרכב המקורי בהשוואה למחיר הרכב ישירות מהיבואן.

www.pexels.com

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
האם לאנשי המערות הפרהיסטוריים היו יכולות אסטרונומיות מתקדמות?

מאיה מזרחי

אנחנו נוטים לחשוב, בהתאם למה שלימדו אותנו, כי "האדם הקדמון" היה נחות מנטלית וקוגניטיבית. 40 ציורי מערות עתיקים רומזים כי לאנשים הפרהיסטוריים הייתה שאיפה אמנותית, חוכמה וייתכן שאף ידע מתקדם באסטרונומיה

האם נפלטים מהלב שדות חשמליים המשפיעים על התקשורת בינינו?

רקפת תבור

חוקרים נועזים מנסים להבין האם קיימות השפעות הדדיות נסתרות בין איש לרעהו שהמדע עדיין לא יכול להבין

פרשנות: מצרים וחמאס חוששים שצפון הרצועה יהפוך לאזור חיץ

יוני בן מנחם

במצרים ובחמאס חוששים שדו"ח של האו"ם עשוי לתת לגיטימציה לתוכנית הקמת אזור חיץ בצפון הרצועה – אזור שיהיה ריק מתושבים

ראש הממשלה לנציגי משפחות החטופים: "אנחנו נממש ונמצה כל אפשרות להביא אותם הביתה"

צוות מגזין אפוק

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (שבת) בשנית, יחד עם רעייתו שרה נתניהו, עם נציגי משפחות החטופים בעזה

מדע המדיטציה

רקפת תבור

סריקות מוח שנעשות בשנים האחרונות מגלות שמדיטציה אינה רק תחביב מרגיע, אלא כלי שמשפר את תפקוד המוח ואף מאט את ההזדקנות וההתנוונות שלו. "ידוע שהמוח מתכווץ כשאנחנו מזדקנים, אבל אצל מודטים זה לא קורה במספר אזורים במוח", אומרת חוקרת מוח מובילה בתחום

"בעזרת הטכנולוגיה הזו, כל עיוור יכול 'לראות' במוחו"

פרופ׳ אמיר עמדי

פרופ' אמיר עמדי, מוביל עולמי בתחומי שיקום הראייה וגמישות המוח

שתפו: