כניסה
הרשמה לניוזלטר

קנית רכב הינה צעד גדול ומשמעותי אשר לעיתים עלולה להרתיע. כדי להגיע מוכנים כדאי לבצע בירורים מקדימים ולאחר מכן לגבש דעה ולרכוש את הרכב הטוב ביותר עבורכם. במאמר זה נביא לפניכם מידע חשוב לדעת טרםתרכשו את רכבכם החדש.

תוכן שיווקי | 18 בדצמבר 2018 | תוכן שיווקי | 3 דק׳

כל מה שצריך לדעת לפני שקונים רכב חדש

בירור תקציב

לפני שתתחילו לגבש לעצמכם מהו הרכב בו אתם מעונינים, תחילה עליכם להבין מהו התקציב שיש בידכם ומהו הסכום החודשי אשר תוכלו לשלם לצד ההוצאות השוטפות האחרות. סכום הכסף הוא הבסיס לכל שאר ההחלטות שיתקבלו בהמשך. במידה והתקציב שבידכם קטן וברצונכם להגדילו כדאי לברר לגבי הלוואות חוץ בנקאיות. ישנם מספר גורמים אשר תוכלו לקבל מהם הלוואות חוץ בנקאיות למשל: חברות אשראי אשר יתרונן הגדול הוא השירות המהיר והיעיל. אישור הלוואות חוץ בנקאיות הוא כמעט מיידי והעברת הכסף לחשבונכם תתבצע תוך ימים ספורים, לעתים אף תוך מספר שעות. נמליץ לכם לערוך השוואה בין החברות השונות על מנת לקבל הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר ובריבית הנמוכה ביותר.

רכב משומש או חדש

לאחר שגיבשתם את התקציב תוכלו לדעת האם אתם יכולים לרכוש רכב חדש או שהוא מספיק לקנית רכב משומש בלבד. קנית רכב חדש יכולה להתבצע ישירות מן היבואן או חברת ליסינג וקנית רכב משומש תתבצע מול אדם פרטי או סוחר מכוניות.

הבנת הצרכים

מומלץ להגדיר לעצמכם מהו הרכב לו אתם זקוקים. הגדרת צרכי הרכב תלויה באורח חייכם ושאלות אלה יסייעו לכם להחליט מהו הרכב הנכון ביותר עבורכם:

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
"אנחנו חושפים הערב תיעוד מיוחד ממבצע שהתקיים בימים האחרונים ובו חיסלנו מחבלים בתוך מנהרות חמאס"

צוות מגזין אפוק

סיכום הצהרת דובר צה"ל

לנפנף בכיף

רננה שוהם

לאוהבי הבשר, מגוון טיפים המלצות ומתכונים ל"על האש" כהלכה

דברים שלמדתי מנפילה

דינה גורדון

קלייר נלסון הגיעה ב-2018 לכותרות העיתונים הזרים לאחר שהטיול הקליל והקצר אליו יצאה במדבר הסתבך קשות והעמיד אותה בפני מבחן של חיים ומוות. בספר חדש שהוציאה היא מספרת מה למדה מהתקרית הכואבת – על בדידות, על לחץ ועל החיים המזויפים שהיו לה בצל הרשתות החברתיות

פרשנות: חיסולו של הבכיר האיראני הוא מסר ישראלי לאיראן ולסוריה

יוני בן מנחם

איראן חצתה את הקווים האדומים במאבקה נגד ישראל, והיא צריכה להבין כי ידה של ישראל היא ארוכה והיא תגבה ממנה מחיר

מה זה אומר "להתנהל על פי דיני המלחמה" – האם מותר להטיל מצור? להרעיב? ומה לגבי ילדים שנפגעים מהפצצות?

יובל גומא

שוחחנו עם ד"ר עדו רוזנצוויג, מומחה למשפט הבינלאומי, כדי להבין את הכללים הבין-לאומיים המקובלים. "התקיפה הנוראית ב-7 באוקטובר והחטיפה של ישראלים לעזה מהווים פשעים נגד האנושות, ועצם הרציחות וכל הפעילות הזו עולה במידה מסוימת גם לכדי פשע של רצח עם, ג'נוסייד", אומר ד"ר רוזנצוויג. "אם ילדים נמצאים ליד מטרה לגיטימית של חמאס ונפגעים – מדובר בנזק אגבי. נזק אגבי הוא מותר בתנאי שהוא לא צפוי להיות מוגזם ביחס לתועלת הצבאית מהתקיפה"

קלינטק 2015

תוכן שיווקי

האירוע הסביבתי הגדול בישראל המהווה את מקום המפגש לכ-20,000 אנשי מקצוע ומקבלי החלטות מהמגזר העסקי והציבורי ולמשלחות מחו"ל ייערך בסוף החודש

שתפו: