כניסה
הרשמה לניוזלטר

מנגנוני ביטוח ענו על הצורך האנושי הבסיסי להתגונן מפני אסון בדרכים שונות לאורך ההיסטוריה, והשתנותם שיקפה והשפיעה על תהליכים כלכליים וחברתיים; גם בשנים האחרונות נראה שתעשיית הביטוח העולמית שמה דגש הולך וגובר על חדשנות; מה מאפיין את מגמת החדשנות בעולם הביטוח וכיצד היא משתלבת בתעשייה הותיקה ומשנה אותה?

תוכן שיווקי | 22 ביולי 2016 | תוכן שיווקי | 6 דק׳

הלך הרוח של חברות הביטוח: שמרנות או חדשנות?

אחד מסוכני הביטוח המוכרים ביותר בתרבות הפופולארית הוא ריצ'ארד גילמור, אביה של לורליי וסבה של רורי מהסדרה המדוברת "בנות גילמור". ריצ'ארד הוא צאצא למשפחת צליינים אמריקאית שהגיעה עם המייפלאואר והוא התגלמות השמרנות, היציבות והערכים הישנים. אין זה מפתיע שהמקצוע שנבחר לו הוא ביטוח.

קל להבין את הרקע לדימוי הזה. חברות ביטוח מבקשות לשדר תחושה של יציבות שתעודד את הלקוח לסמוך על כך שהן יהיו שם בשבילו בעת צרה. בנוסף, התמסדותו של הביטוח, קרי, השינוי שעבר הקונספט, מאקט קהילתי למוצר מסחרי, הבנתה אותו כפרופסיה בעלת עולם ידע רחב ושלם.

תמונה: shutterstock

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
"לצה"ל יש תוכניות פעולה לשינוי המצב הביטחוני בצפון. המצב הביטחוני לא ייוותר באופן שתושבי הצפון לא ירגישו בטוחים לשוב לבתיהם"

צוות מגזין אפוק

סיכום הצהרת דובר צה"ל

אוקראינה טוענת: חיזבאללה ומשמרות המהפכה מאמנים מפעילי כטב"מים רוסים בסוריה

דורון פסקין

על פי הודעת משרד ההגנה של אוקראינה האימונים מועברים על ידי אנשי חיזבאללה הלבנוני ומשמרות המהפכה האיראנים בשטח שדה התעופה הצבאי בחומס

מסמכים שדלפו: הרשויות בסין אינן מדווחות באופן מלא על הידבקויות חדשות במוקד התפרצות המגיפה בווהאן

ניקול האו

המק"ס (המפלגה הקומוניסטית הסינית) טוענת כי לא היו מקרי הדבקות

נקודה למחשבה: לקראת פענוח שפת העכברים

דינה גורדון, איל לוינטר

מדע

ממשל ביידן מנסה לבלום את קבוצת וגנר. מתייג אותה כארגון פשע

צוות אפוק

ממשל ביידן הגדיר את "קבוצת וגנר" הרוסית כ"ארגון פשע על-לאומי" בניסיון להגביל את תפקידה בשדה הקרב באוקראינה וברחבי העולם.

בכיר חמאס מוסא אבו מרזוק: חמאס דורש שחרור 500 אסירים פלסטינים בעבור כל חטוף ישראלי

דורון פסקין

אבו מרזוק אמר את הדברים בריאיון לערוץ טלוויזיה מצרי. בהתייחס ליום שאחרי המלחמה ברצועת עזה, הצהיר: חמאס תומך בממשלת טכנוקרטים שתנהל את הרצועה

שתפו: