כניסה
הרשמה לניוזלטר

ברלינגטון אינגליש – בית הספר שילמד אותך אנגלית בקלות ובאופן המותאם עבורך, מכל מקום בעולם רכישת…

תוכן שיווקי | 2 בנובמבר 2022 | תוכן שיווקי | 5 דק׳

הצלחה בקריירה באמצעות רכישת מיומנויות השפה האנגלית

ברלינגטון אינגליש - בית הספר שילמד אותך אנגלית בקלות ובאופן המותאם עבורך, מכל מקום בעולם

רכישת מיומנות השפה האנגלית משמעותית עבור כולנו, מעניקה לנו ערך מוסף בכל תחומי החיים, מעלה לנו את הביטחון ומקדמת אותנו באופן משמעותי בכל קריירה בה נבחר לעסוק. לא בכדי, ישנה חשיבות יתרה ליודעי דבר בתחום בכל פלטפורמה, לימודית, אקדמאית, מעשית וקרייריסטית. למעשה, ברוב המוחלט של המקרים, ידיעה או אי ידיעת השפה האנגלית היא זו אשר תכריע בין הצלחה לכישלון, קבלה למקום עבודה חדש או לא. ואולם, רבים אשר לא "מיודדים" עמה, חוששים לפתוח את "תיבת הפנדורה" הזו ולהתחיל בלימודים. בין אם מסיבה פרקטית או סיבה מנטלית, החששות לעיתים עולים על הרצון. לכן, ישנו צורך במציאת פלטפורמת למידה קלה מצד אחד, איכותית ומותאמת אישית מצד שני. באמצעות למידת אנגלית בפלטפורמה שכזו ניתן להגיע, ואף מהר מן הצפוי, לידיעת שפה טובה מאד ואף מצוינת, שתעניק לך כל מה שאתה צריך ורוצה, על מנת להצליח בכל קריירה בה תבחר.

מדוע כה חשוב ללמוד אנגלית על מנת להצליח בקריירה?

התשובה היא למעשה, בגוף השאלה - על מנת להצליח. ידיעת השפה האנגלית מעניקה לדובר יתרון משמעותי על פני מועמדים אחרים, מאפשרת לו לבטא את עצמו בצורה נכונה ופותחת בפניו הרבה יותר דלתות מאשר מאדם שאיננו דובר את השפה. זאת ועוד, ידיעת השפה האנגלית בצורה טובה מעניקה לדובר ביטחון רב, הן בעצמו והן ביכולות התרומה שלו לכל ארגון באשר הוא.

בעידן הגלובלי שבו אנו חיים כיום, עולם שכל כולו מתרכז בפיתוח תעשיות ההייטק והטכנולוגיה, ישנה חשיבות עצומה לידיעת השפה האנגלית. אדם שאיננו יודע את השפה או אינו מעורה בה מספיק, סביר שלא יתקבל לעבודה וגם אם התקבל, ימצא את עצמו מתוסכל מאי הבנת המתרחש סביבו. בנוסף, מאחר שחברות אלו חולשות גם על סניפים בכל רחבי העולם, הצורך בגיוס עובדים אשר ידיעת האנגלית שלהם מצוינת הכרחי במיוחד, ולעיתים אף יהווה גורם מכריע בקבלת המועמד.

FREEPIK

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
מהארכיון: "המדריך" של החכם הסטואי

דינה גורדון

האם אפשר לחיות במצב שבו אנחנו לא מתרגשים ממה שקורה לנו, מסתכלים פנימה כשמישהו גונב מאיתנו, וסובלים בלי דמעות או בלי פחד? "המדריך" של החכם הסטואי היפוקטטוס עוזר לאנשים להתמודד עם מצוקות החיים, מאות שנים לאחר מותו

הנסיך האדום וגל החקירות בצמרת הסעודית

ג'ושוע פיליפ

מי מאיים על יורש העצר, הנסיך מוחמד בן סלמאן, ומה הקשר לפיגועי ה-11 בספטמבר

הפנטגון דחה את הרעיון שטיל קרקע-אוויר הפיל את המטוס בו שהה יבגני פריגוז'ין

צוות אפוק

״אין מידע המצביע על כך שהיה טיל קרקע-אוויר״

סודות הסמלים הקדומים בעולם

ג'נביב פון פצינגר

ג'נביב פון פצינגר, חוקרת מערות מאוניברסיטת ויקטוריה שבקנדה, עשויה לחשוף את אחת התגליות המשמעותיות של העשורים האחרונים

האם אנחנו מוכנים לסוף העולם?

מאיה מזרחי

״כספת יום הדין״ המשמרת את יבול העולם נוצרה כדי להבטיח את המזון שלנו ולהציל את האנושות במקרה של קטסטרופה. אבל עד כמה היא תהיה אפקטיבית בנוכחותן של החברות הגדולות שמנהלות את השוק והאם האנושות לא שמה לעצמה מקלות בגלגלים?

פרשנות: חזון ביידן למדינה פלסטינית בדרך לכישלון

יוני בן מנחם

ממשל ביידן נתקל בקשיים גדולים במימוש החזון שלו להשגת הסכם מדיני בין ישראל לפלסטינים ביום שאחרי המלחמה, המתבסס על הקמת מדינה פלסטינית עצמאית. החזון הזה אינו מעשי, שכן הניסיון ההיסטורי מלמד כי כל שטח שממנו נסוגה ישראל – הפך לבסיס טרור נגדה

שתפו: