כניסה
הרשמה לניוזלטר

מחלקת החינוך של ניו ג’רזי (NJDOE) פרסמה הנחיות לבתי ספר, הקובעות כי תלמידים המזדהים כטרנסג’נדרים יכולים…

צוות מגזין אפוק | 6 בפברואר 2023 | חדשות | 2 דק׳

ניו ג’רזי: מאפשרים שינוי מגדרי בבתי ספר, ומסתירים זאת מההורים אם הילד רוצה בכך

מחלקת החינוך של ניו ג'רזי (NJDOE) פרסמה הנחיות לבתי ספר, הקובעות כי תלמידים המזדהים כטרנסג'נדרים יכולים להשתמש בחדרי הלבשה ושירותים של המין השני וללבוש בגדים של בני המין השני בבית הספר. ההנחיות מציינות כי יש לאפשר שינוי מגדרי בבתי הספר ולהסתיר זאת מההורים, אם הילד רוצה בכך.

ההנחיות של ה-NJDOE, שכותרתן "הנחיות למחוזות בתי ספר לגבי תלמידים טרנסג'נדרים", כוללות מספר סעיפים שבבסיסם הטענה שאפליה על בסיס זהות מגדרית אינה חוקית.

ההנחיות משתמשות במונחים שונים המגיעים מתחום המגדר, בהם "נזילות מגדרית" ו"מגדר א-בינארי", וממליצות למורים "לשוחח עם התלמידים בטרמינולוגיה ובכינויים שכל אחד מהם בחר". אף על פי שבתי ספר צריכים לאפשר לילדים להחליט על המגדר שלהם, מציינות ההנחיות, הם אינם צריכים לעדכן בכך את ההורים. הסכמת ההורים למעבר המגדרי של ילדיהם אינה נדרשת. "לא חלה חובה על הצוות המחוזי של בית ספר להודיע להורה או לאפוטרופוס של תלמיד על זהותו המגדרית או על ביטוי זהותו המגדרית של התלמיד", נכתב בהנחיות. על בתי הספר לקבל אוטומטית את השינוי המגדרי, ללא צורך באבחנה רפואית או החלטה משפטית.

הורים מוחים על המדיניות הפרו-טרנסג'נדרית של מועצת בתי ספר במחוז פיירפקס בוושינגטון, יוני 2022 | צילום: Terri Wu/The Epoch Times

שתפו: