כניסה
הרשמה לניוזלטר

האסטרטג הראשי לשעבר בבית הלבן יוצא למלחמה במשטר הסיני ומנבא מה לדעתו עומד לקרות: "הם יופלו מהשלטון ויודחו, הם יעמדו למשפט בווהאן, משפט בנוסח משפטי נירנברג. הם יימצאו אשמים, ואז תושבי סין יוכלו להחליט מה ברצונם לעשות בהם"

סימון גאו | 10 במאי 2020 | גיאו-פוליטיקה | 8 דק׳

ראיון מיוחד עם סטיב באנון: "שי ג'ין-פינג וסגנו צריכים להבין: כל נכסיהם יוחרמו"

בימים האחרונים פרסמה התקשורת הסינית כתבות ביקורתיות עליך שכינו אותך בשמות גנאי רבים: "אולטרה-ימני", "עושה מהומות", "פעיל אנטי-סין עיקש" ו"חסר כל יושרה מוסרית". מה דעתך על כינויי הגנאי האלה?

באנון: זה רק מוכיח שהתוכנית והמאמצים שלי לספר לאזרחי סין ולספר לאנשים ברחבי העולם על הפשעים של המק"ס (המפלגה הקומוניסטית הסינית) מתחילים להשפיע. המק"ס לחוצה מאוד. ממה היא לחוצה? היא מפחדת שאנשי העולם החופשי יַחְבְּרוּ עם אזרחי סין הפשוטים ויאלצו את המק"ס לתת דין וחשבון על הפשעים שהיא ביצעה.

מדוע הם תוקפים אותך דווקא עכשיו? מה הם מנסים להשיג?

אני חושב שהסיבה שהם תוקפים אותי בדיוק עכשיו היא שאני מופיע בכלי התקשורת כל הזמן. אני מארח את התכנית War Room: Pandemic שיש לה קהל עצום בארה"ב וגם ברחבי העולם. התכנית כוללת גם כתוביות במנדרינית והיא חודרת את חומת האש ומגיעה לקהל בסין.

המפלגה הקומוניסטית הסינית חוששת מאוד מכך שאזרחי ארה"ב מתחילים להתעורר, תושבי אירופה מתחילים להתעורר. בכל רחבי העולם ובמיוחד אזרחי סין, מבינים שיש להם אחים ואחיות ברחבי העולם שתומכים בהם במאבקם להשיג את חירותם.

האם קיבלת איומים ישירים מממשלת סין?

אני מקבל איומים כל הזמן, זאת אחת הסיבות שיש לי אבטחה צמודה. קיבלתי איומים מסינים. אינני יודע אם הם אנשי ממשל סינים, אבל לכל הפחות מדובר באנשים מסין המייצגים את הממשל. אבל האיומים האלה לא מדאיגים, אלא דווקא מעצימים אותי, מפני שכך אני יודע שיש לי השפעה, אני יודע שהם מפחדים. ושי [ג'ין-פינג] צריך לפחד והמק"ס צריכה לפחד מפני שימיהם ספורים.

רשת הטלוויזיה הסינית CCTV – שהיא כידוע שופר תעמולה של המק"ס – העלתה כמה שאלות בכתבה שעשתה עליך. הרשת טוענת, למשל, שמקרה המוות הראשון מהווירוס בארה"ב הופיע ב-6 בפברואר. זה היה אדם ללא כל רקע של נסיעות לסין.

כל שירותי החדשות של המק"ס הם שופרי תעמולה, זרועות תעמולה של הדיקטטורה הרצחנית ביותר. וזה מה שזה – הדיקטטורה הרצחנית ביותר בהיסטוריה של העולם. הם רצחו יותר אנשים סינים מכל משטר אחר בהיסטוריה, כולל הנאצים, כולל הפשיסטים באיטליה, החונטה הצבאית ביפן, ברית המועצות… זוהי דיקטטורה רצחנית ורשת CCTV, הפרשנים שלה וגם הכתבים וכל שאר זרועות התעמולה, הם כולם רק אנשי תעמולה. מה שהם מנסים לעשות זה להסיט את תשומת הלב.

ידוע לנו, בתור עובדה, שזה התחיל בווהאן שבסין. ומי שסיפר לנו את העובדות היה ד"ר לי, הגיבור הגדול של ווהאן. הוא ועמיתיו דיווחו לנו בשבוע האחרון של דצמבר שיש הדבקה מאדם לאדם והתפשטות בקהילה בווהאן. המק"ס ידעה זאת. והמק"ס צריכה להבין שיש הרבה אנשים בתוך המעבדות האלה, הן בסין והן בהונג קונג, שעכשיו מתחילים לדבר, פונים מיוזמתם לחושפי שחיתויות ומספקים פרטים. לכן השקרים שלהם ומצגי השווא לא יחזיקו. המק"ס הסתירה את המידע, בעיקר משום שראשיה רצו לחתום על הסכם הסחר בארה"ב ורצו לנסוע לדאבוס (לפורום הכלכלי העולמי בדאבוס, שווייץ, בסוף ינואר, ס"ג). אז הם שמרו על הכול תחת מעטה של סודיות, עד שהם נכנסו לפאניקה בגלל ראש השנה הסיני. ואז הם החילו מגבלות על טיסות, והדבר כמובן התפוצץ בווהאן משום שהם לא נקטו בצעדים הנדרשים.

חשוב לזכור שהקורבנות הגדולים ביותר בסיפור הזה הם התושבים המסכנים של ווהאן. למק"ס הייתה כל הזדמנות לעצור את זה בשלב מוקדם. למעשה אנחנו יודעים, אוניברסיטת סאות'המפטון באנגליה סיפרה לנו, שאילו המק"ס נהגה באחריות בשבוע האחרון של דצמבר, 95 אחוז ממקרי המוות, 95 אחוז מהסבל והכאב ו-95 אחוז מההרס הכלכלי היו נמנעים.

אז כל זה מונח עכשיו לפתחם של הנשיא שי ג'ין-פינג, סגן הנשיא וואנג צ'י-שאן, ושאר עושי דברם. העולם יאלץ אותם לתת דין וחשבון. הם יכולים לפרוץ בהתקף זעם גדול ככל שיהיה. הם יכולים להגיד מה שהם רוצים על סטיב באנון. הם יכולים לומר כל מה שהם רוצים על האנשים שקשורים אלי. הם יכולים להגיד מה שהם רוצים על הקול החופשי של העולם, על מייק פומפיאו ועל אחרים, זה לא ישנה דבר. הם יישפטו על זה. הם ינושלו מהנכסים שלהם. הם ינושלו מהנכסים האישיים שלהם. ניתן להפשיט את המק"ס מנכסיה.

בסופו של דבר הם יועמדו למשפט, משפט נוסח משפטי נירנברג בווהאן, באשמת "אסון הצ'רנוביל" שהם שחררו נגד תושבי ווהאן, תושבי מחוז הוביי, תושבי סין ושאר העולם. הולך להיות משפט. אני אומר שוב – הם יעמדו למשפט בנוסח משפטי נירנברג, ואזרחי ווהאן ייצגו את כל המין האנושי ויעמידו למשפט את המק"ס.

כלומר, אפילו לאחר שברור לכל העולם שהווירוס החל בסין, הם עדיין מנסים להכתיב את הנרטיב שאמריקה היא מקור הווירוס.

הם בפאניקה. הם יורים לכל הכיוונים. כל העולם יודע שזאת בדיחה. חשוב לזכור שכל שירותי הביון, ארגון הבריאות העולמי ומכוני הבריאות הלאומיים של קנדה, אנגליה, אוסטרליה וארה"ב (כולל המרכז לבקרת מחלות CDC), כולם חוקרים את זה, וכל הראיות מובילות חזרה לווהאן. הכול מוביל לאוזלת היד ולשחיתות של המק"ס. זהו "אסון צ'רנוביל" ביולוגי. בדיוק כמו בצ'רנוביל, כשהקומיסארים הסובייטים ניסו לחסום כל מידע ולא היה אכפת להם כלל כמה אנשים ימותו בצ'רנוביל, כמה אנשים ימותו בקייב, כמה אנשים במערב אירופה ובשאר העולם ימותו – כך קורה גם בסין. המשטר מיד מנסה לשמר את כוחו. וזאת הסיבה לכך שכשכל העובדות יפורסמו הם יגונו: ראשית על ידי בני העם הסיני, שנית על ידי אזרחי ארה"ב, ושלישית על ידי אזרחי העולם.

דיברת על תביעות משפטיות, אני תוהה לאן אותן תביעות משפטיות יובילו? כלומר, מה הסיכוי שהמק"ס באמת תפצה את העולם? אני חושבת שהסיכוי לכך הוא די נמוך.

את טועה לגבי זה, הסיכוי דווקא די גבוה. ראשית, בקונגרס, אנחנו יכולים לפעול מהר מאוד, ויש עכשיו עמדה ציבורית חזקה מאוד לעשות את זה, להפשיט את המק"ס [מנכסיה], בדיוק כפי שעשינו לסעודיה בעקבות פיגועי 9/11. אנחנו יכולים לנשל [אותם], יש לנו את מלוא הזכויות לנשל את המק"ס מהחסינות הריבונית שלה, ושממשלות יתבעו אותה, ושאנשים פרטיים יתבעו אותה, שהממשלה הפדרלית תתבע אותה… המק"ס תאלץ לשלם עשרות טריליוני דולרים על זה. היא תשלם עד שתפשוט את הרגל! ויתרה מזאת, זאת אזהרה לשי ג'ין-פינג ולסגן הנשיא וואנג צ'י-שאן ולכל כנופיית הגנגסטרים שלהם. כל הנכסים שלהם בארה"ב, בלונדון וברחבי מערב אירופה, כל זה יוחרם. לא יישאר להם כל הון! כל מה שהם עשו זה לגנוב מתושבי סין, לקחו מהם, הפכו את זה לדולרים, הוציאו את זה אל מחוץ למדינה, והשקיעו בנדל"ן – בניו יורק, בלוס אנג'לס, בלונדון – ברובע "ווסט אנד", בכל המקומות האלה… הם רכשו את כל הנדל"ן הזה בכל העולם, גם במנהטן. אז כל זה יופקע מידיהם. אנשי העולם יתבעו פיצוי על זה.

אנשי העולם לגמרי חפים מפשע במקרה הזה. ולמען האמת, אחד הדברים שאנחנו נלחמים עבורו זה לוודא שתושבי ווהאן, תושבי מחוז הוביי ואזרחי סין בכלל יקבלו פיצוי הולם מהמק"ס. זה הולך לרושש את המק"ס! ולכן הם אומרים את כל הדברים הפרועים האלה: "או, אינכם יכולים לעשות את זה, איפה מערכת המשפט…" הם גמורים! אנשי העולם מתאחדים כדי להפיל אותם, הם גמורים, הם חבורה של גנגסטרים שניהלו והרסו את סין. הם הרסו את העם הסיני, הם ניהלו מדינת משטרה, ואיך שלא יהפכו את זה, הם למעשה מנהלים גולאג.

ראשית "חומת האש" תיפול, ואז אומות העולם וחוקי העולם יסבכו אותם. ואני חייב לומר, יש לנו המון חוקים כאן בארה"ב, וכמה מהתובעים הכלליים החכמים ביותר וכמה מהפרקליטים המבריקים ביותר כבר מכינים את כתבי התביעה שלהם. המק"ס הולכת להיות מסובכת למשך שנים רבות בתביעות משפטיות. זה אחד הדברים שהולכים להפיל אותה. כי היא תפשוט רגל, ו-וואנג צ'י-שאן ושי ג'ין-פינג ובני משפחותיהם צריכים להבין: כל הנכסים שלכם יוחרמו. ולכן אני חושב שכל מי שטוען שזה לא הולך לקרות רק משטה את עצמו. יש כבר עכשיו מאמץ אדיר שקורה כדי להתחיל את התהליך עכשיו. ואז תושבי סין יפנו נגדם. הם יופלו מהשלטון ויודחו, הם יעמדו למשפט בווהאן, משפט בנוסח משפטי נירנברג. הם יימצאו אשמים. ואז תושבי סין יוכלו להחליט מה ברצונם לעשות בהם.

במילים אחרות, אתה טוען שהווירוס הזה יפיל את המפלגה הקומוניסטית. האם לדעתך אמריקה מוכנה לנפילתה של המק"ס? במילים אחרות, האם הנהגת ארה"ב בכלל רוצה שהמק"ס תיפול עכשיו?

אזרחי ארה"ב הם שלוקחים את התפקיד המוביל. ולאזרחי ארה"ב נמאס. אין להם תעסוקה. אין להם קרנות פנסיה. הם לא יכולים ללכת לראות משחקי ספורט, הם לא יכולים ללכת לכנסייה, הם לא יכולים לחגוג את הרמדאן, הם לא יכולים לחגוג את הפסח, הם לא יכולים לקיים את אמונתם בישו – וכל זה בגלל שחבורה של קומוניסטים אתאיסטים וחומרניים החליטה לתת לווירוס קטלני לצאת מהמעבדות שלה ולמעשה להרוס את העיר ווהאן, להשמיד סינים. אין לנו מושג כמה מאות אלפי, אם לא מיליונים של סינים חפים מפשע מתו ואיזה אסון כלכלי מתחולל בסין כרגע. כל זה מאחורי חומת האש. ימיה של המק"ס ספורים. והיא מבינה כי הזעם המוצדק של כל אומות העולם יחבור עם בני העם הסיני, וראשית – יגרום להם לפשוט את הרגל, ואז יפיל אותם מהשלטון.

הכלכלות של ארה"ב וסין שזורות זו בזו, והחשש הוא שאם כלכלת סין תקרוס תהיה לזה השפעה גדולה על כלכלת ארה"ב. האם לדעתך זה שיקול שמנחה את מקבלי ההחלטות, בהתחשב במצב הנוכחי?

אנחנו לא חייבים שכלכלת סין תקרוס. מה שאנחנו צריכים לעשות זה לגרום למק"ס לקרוס. אף אמריקני, במיוחד אני, לא רוצה שכלכלת סין תקרוס. אנחנו תומכים גדולים בבני העם הסיני. זכרי שהסינים הם בין האנשים ההגונים והחרוצים ביותר בעולם.

אנחנו רואים את הסינים שחיים בהונג קונג, בטייוואן ובסינגפור תחת שלטון חוק, ובמיוחד כל הסינים החיים כאן בארה"ב – רבים מהם מצליחים ומשגשגים. כאשר נותנים להם שלטון חוק ומאפשרים להם להתקיים בכוחות עצמם כאנשים חופשיים, הם משגשגים בכל מקום בעולם, בין אם באירופה, בלונדון, בארה"ב או בהונג קונג. תביטו בהם. הסינים לא רק משגשגים, הם מאושרים, נכון? מדוע הסינים לא יכולים לשגשג ולהיות מאושרים וחופשיים בתוך סין? זה מגוחך. זאת גזענות. המק"ס היא הארגון הגזעני הגדול ביותר בהיסטוריה. היא מרמה את הסינים, מתייחסת אליהם כמו לילדים קטנים – היא לא מאפשרת להם גישה חופשית למידע מהעולם וטוענת שסין עדיין לא מוכנה לדמוקרטיה.

ובכן, נחשו מה? אם תושבי הודו ואירופה וארה"ב ומקסיקו וברזיל מוכנים לדמוקרטיה – סין גם מוכנה לדמוקרטיה. ובני העם הסיני מוכנים לדמוקרטיה. וכל האבל וכל הכאב וכל המוות וכל ההרס – כל זה בגלל המק"ס והנשיא שי ג'ין-פינג וסגן הנשיא וואנג צ'י-שאן ושאר עושי דברו. הם יכולים לרוץ הכי מהר שהם רוצים. הם יכולים להגיד כל מה שהם רוצים. הם יכולים להתחנף לכל האליטות במערב ולחגוג בדאבוס. זה לא משנה, זה לא רלוונטי. אנשי העולם דורשים עונש. והם יצטרכו להתייצב בפני אומות העולם ולתת דין וחשבון על פשעיהם, ודין וחשבון על התנהגותם.

ראיון מיוחד עם סטיב באנון: "שי ג'ין-פינג וסגנו צריכים להבין: כל נכסיהם יוחרמו"

האסטרטג הראשי לשעבר בבית הלבן יוצא למלחמה במשטר הסיני ומנבא מה לדעתו עומד לקרות: "הם יופלו מהשלטון ויודחו, הם יעמדו למשפט בווהאן, משפט בנוסח משפטי נירנברג. הם יימצאו אשמים, ואז תושבי סין יוכלו להחליט מה ברצונם לעשות בהם"

סימון גאו | 10 במאי 2020 | גיאו-פוליטיקה | 2 דק׳

סטיב באנון | צילום: Samira Bouaou, אפוק טיימס ניו יורק

בימים האחרונים פרסמה התקשורת הסינית כתבות ביקורתיות עליך שכינו אותך בשמות גנאי רבים: "אולטרה-ימני", "עושה מהומות", "פעיל אנטי-סין עיקש" ו"חסר כל יושרה מוסרית". מה דעתך על כינויי הגנאי האלה?

באנון: זה רק מוכיח שהתוכנית והמאמצים שלי לספר לאזרחי סין ולספר לאנשים ברחבי העולם על הפשעים של המק"ס (המפלגה הקומוניסטית הסינית) מתחילים להשפיע. המק"ס לחוצה מאוד. ממה היא לחוצה? היא מפחדת שאנשי העולם החופשי יַחְבְּרוּ עם אזרחי סין הפשוטים ויאלצו את המק"ס לתת דין וחשבון על הפשעים שהיא ביצעה.

מדוע הם תוקפים אותך דווקא עכשיו? מה הם מנסים להשיג?

אני חושב שהסיבה שהם תוקפים אותי בדיוק עכשיו היא שאני מופיע בכלי התקשורת כל הזמן. אני מארח את התכנית War Room: Pandemic שיש לה קהל עצום בארה"ב וגם ברחבי העולם. התכנית כוללת גם כתוביות במנדרינית והיא חודרת את חומת האש ומגיעה לקהל בסין.

המפלגה הקומוניסטית הסינית חוששת מאוד מכך שאזרחי ארה"ב מתחילים להתעורר, תושבי אירופה מתחילים להתעורר. בכל רחבי העולם ובמיוחד אזרחי סין, מבינים שיש להם אחים ואחיות ברחבי העולם שתומכים בהם במאבקם להשיג את חירותם.

האם קיבלת איומים ישירים מממשלת סין?

אני מקבל איומים כל הזמן, זאת אחת הסיבות שיש לי אבטחה צמודה. קיבלתי איומים מסינים. אינני יודע אם הם אנשי ממשל סינים, אבל לכל הפחות מדובר באנשים מסין המייצגים את הממשל. אבל האיומים האלה לא מדאיגים, אלא דווקא מעצימים אותי, מפני שכך אני יודע שיש לי השפעה, אני יודע שהם מפחדים. ושי [ג'ין-פינג] צריך לפחד והמק"ס צריכה לפחד מפני שימיהם ספורים.

רשת הטלוויזיה הסינית CCTV – שהיא כידוע שופר תעמולה של המק"ס – העלתה כמה שאלות בכתבה שעשתה עליך. הרשת טוענת, למשל, שמקרה המוות הראשון מהווירוס בארה"ב הופיע ב-6 בפברואר. זה היה אדם ללא כל רקע של נסיעות לסין.

כל שירותי החדשות של המק"ס הם שופרי תעמולה, זרועות תעמולה של הדיקטטורה הרצחנית ביותר. וזה מה שזה – הדיקטטורה הרצחנית ביותר בהיסטוריה של העולם. הם רצחו יותר אנשים סינים מכל משטר אחר בהיסטוריה, כולל הנאצים, כולל הפשיסטים באיטליה, החונטה הצבאית ביפן, ברית המועצות… זוהי דיקטטורה רצחנית ורשת CCTV, הפרשנים שלה וגם הכתבים וכל שאר זרועות התעמולה, הם כולם רק אנשי תעמולה. מה שהם מנסים לעשות זה להסיט את תשומת הלב.

ידוע לנו, בתור עובדה, שזה התחיל בווהאן שבסין. ומי שסיפר לנו את העובדות היה ד"ר לי, הגיבור הגדול של ווהאן. הוא ועמיתיו דיווחו לנו בשבוע האחרון של דצמבר שיש הדבקה מאדם לאדם והתפשטות בקהילה בווהאן. המק"ס ידעה זאת. והמק"ס צריכה להבין שיש הרבה אנשים בתוך המעבדות האלה, הן בסין והן בהונג קונג, שעכשיו מתחילים לדבר, פונים מיוזמתם לחושפי שחיתויות ומספקים פרטים. לכן השקרים שלהם ומצגי השווא לא יחזיקו. המק"ס הסתירה את המידע, בעיקר משום שראשיה רצו לחתום על הסכם הסחר בארה"ב ורצו לנסוע לדאבוס (לפורום הכלכלי העולמי בדאבוס, שווייץ, בסוף ינואר, ס"ג). אז הם שמרו על הכול תחת מעטה של סודיות, עד שהם נכנסו לפאניקה בגלל ראש השנה הסיני. ואז הם החילו מגבלות על טיסות, והדבר כמובן התפוצץ בווהאן משום שהם לא נקטו בצעדים הנדרשים.

חשוב לזכור שהקורבנות הגדולים ביותר בסיפור הזה הם התושבים המסכנים של ווהאן. למק"ס הייתה כל הזדמנות לעצור את זה בשלב מוקדם. למעשה אנחנו יודעים, אוניברסיטת סאות'המפטון באנגליה סיפרה לנו, שאילו המק"ס נהגה באחריות בשבוע האחרון של דצמבר, 95 אחוז ממקרי המוות, 95 אחוז מהסבל והכאב ו-95 אחוז מההרס הכלכלי היו נמנעים.

אז כל זה מונח עכשיו לפתחם של הנשיא שי ג'ין-פינג, סגן הנשיא וואנג צ'י-שאן, ושאר עושי דברם. העולם יאלץ אותם לתת דין וחשבון. הם יכולים לפרוץ בהתקף זעם גדול ככל שיהיה. הם יכולים להגיד מה שהם רוצים על סטיב באנון. הם יכולים לומר כל מה שהם רוצים על האנשים שקשורים אלי. הם יכולים להגיד מה שהם רוצים על הקול החופשי של העולם, על מייק פומפיאו ועל אחרים, זה לא ישנה דבר. הם יישפטו על זה. הם ינושלו מהנכסים שלהם. הם ינושלו מהנכסים האישיים שלהם. ניתן להפשיט את המק"ס מנכסיה.

בסופו של דבר הם יועמדו למשפט, משפט נוסח משפטי נירנברג בווהאן, באשמת "אסון הצ'רנוביל" שהם שחררו נגד תושבי ווהאן, תושבי מחוז הוביי, תושבי סין ושאר העולם. הולך להיות משפט. אני אומר שוב – הם יעמדו למשפט בנוסח משפטי נירנברג, ואזרחי ווהאן ייצגו את כל המין האנושי ויעמידו למשפט את המק"ס.

כלומר, אפילו לאחר שברור לכל העולם שהווירוס החל בסין, הם עדיין מנסים להכתיב את הנרטיב שאמריקה היא מקור הווירוס.

הם בפאניקה. הם יורים לכל הכיוונים. כל העולם יודע שזאת בדיחה. חשוב לזכור שכל שירותי הביון, ארגון הבריאות העולמי ומכוני הבריאות הלאומיים של קנדה, אנגליה, אוסטרליה וארה"ב (כולל המרכז לבקרת מחלות CDC), כולם חוקרים את זה, וכל הראיות מובילות חזרה לווהאן. הכול מוביל לאוזלת היד ולשחיתות של המק"ס. זהו "אסון צ'רנוביל" ביולוגי. בדיוק כמו בצ'רנוביל, כשהקומיסארים הסובייטים ניסו לחסום כל מידע ולא היה אכפת להם כלל כמה אנשים ימותו בצ'רנוביל, כמה אנשים ימותו בקייב, כמה אנשים במערב אירופה ובשאר העולם ימותו – כך קורה גם בסין. המשטר מיד מנסה לשמר את כוחו. וזאת הסיבה לכך שכשכל העובדות יפורסמו הם יגונו: ראשית על ידי בני העם הסיני, שנית על ידי אזרחי ארה"ב, ושלישית על ידי אזרחי העולם.

דיברת על תביעות משפטיות, אני תוהה לאן אותן תביעות משפטיות יובילו? כלומר, מה הסיכוי שהמק"ס באמת תפצה את העולם? אני חושבת שהסיכוי לכך הוא די נמוך.

את טועה לגבי זה, הסיכוי דווקא די גבוה. ראשית, בקונגרס, אנחנו יכולים לפעול מהר מאוד, ויש עכשיו עמדה ציבורית חזקה מאוד לעשות את זה, להפשיט את המק"ס [מנכסיה], בדיוק כפי שעשינו לסעודיה בעקבות פיגועי 9/11. אנחנו יכולים לנשל [אותם], יש לנו את מלוא הזכויות לנשל את המק"ס מהחסינות הריבונית שלה, ושממשלות יתבעו אותה, ושאנשים פרטיים יתבעו אותה, שהממשלה הפדרלית תתבע אותה… המק"ס תאלץ לשלם עשרות טריליוני דולרים על זה. היא תשלם עד שתפשוט את הרגל! ויתרה מזאת, זאת אזהרה לשי ג'ין-פינג ולסגן הנשיא וואנג צ'י-שאן ולכל כנופיית הגנגסטרים שלהם. כל הנכסים שלהם בארה"ב, בלונדון וברחבי מערב אירופה, כל זה יוחרם. לא יישאר להם כל הון! כל מה שהם עשו זה לגנוב מתושבי סין, לקחו מהם, הפכו את זה לדולרים, הוציאו את זה אל מחוץ למדינה, והשקיעו בנדל"ן – בניו יורק, בלוס אנג'לס, בלונדון – ברובע "ווסט אנד", בכל המקומות האלה… הם רכשו את כל הנדל"ן הזה בכל העולם, גם במנהטן. אז כל זה יופקע מידיהם. אנשי העולם יתבעו פיצוי על זה.

אנשי העולם לגמרי חפים מפשע במקרה הזה. ולמען האמת, אחד הדברים שאנחנו נלחמים עבורו זה לוודא שתושבי ווהאן, תושבי מחוז הוביי ואזרחי סין בכלל יקבלו פיצוי הולם מהמק"ס. זה הולך לרושש את המק"ס! ולכן הם אומרים את כל הדברים הפרועים האלה: "או, אינכם יכולים לעשות את זה, איפה מערכת המשפט…" הם גמורים! אנשי העולם מתאחדים כדי להפיל אותם, הם גמורים, הם חבורה של גנגסטרים שניהלו והרסו את סין. הם הרסו את העם הסיני, הם ניהלו מדינת משטרה, ואיך שלא יהפכו את זה, הם למעשה מנהלים גולאג.

ראשית "חומת האש" תיפול, ואז אומות העולם וחוקי העולם יסבכו אותם. ואני חייב לומר, יש לנו המון חוקים כאן בארה"ב, וכמה מהתובעים הכלליים החכמים ביותר וכמה מהפרקליטים המבריקים ביותר כבר מכינים את כתבי התביעה שלהם. המק"ס הולכת להיות מסובכת למשך שנים רבות בתביעות משפטיות. זה אחד הדברים שהולכים להפיל אותה. כי היא תפשוט רגל, ו-וואנג צ'י-שאן ושי ג'ין-פינג ובני משפחותיהם צריכים להבין: כל הנכסים שלכם יוחרמו. ולכן אני חושב שכל מי שטוען שזה לא הולך לקרות רק משטה את עצמו. יש כבר עכשיו מאמץ אדיר שקורה כדי להתחיל את התהליך עכשיו. ואז תושבי סין יפנו נגדם. הם יופלו מהשלטון ויודחו, הם יעמדו למשפט בווהאן, משפט בנוסח משפטי נירנברג. הם יימצאו אשמים. ואז תושבי סין יוכלו להחליט מה ברצונם לעשות בהם.

במילים אחרות, אתה טוען שהווירוס הזה יפיל את המפלגה הקומוניסטית. האם לדעתך אמריקה מוכנה לנפילתה של המק"ס? במילים אחרות, האם הנהגת ארה"ב בכלל רוצה שהמק"ס תיפול עכשיו?

אזרחי ארה"ב הם שלוקחים את התפקיד המוביל. ולאזרחי ארה"ב נמאס. אין להם תעסוקה. אין להם קרנות פנסיה. הם לא יכולים ללכת לראות משחקי ספורט, הם לא יכולים ללכת לכנסייה, הם לא יכולים לחגוג את הרמדאן, הם לא יכולים לחגוג את הפסח, הם לא יכולים לקיים את אמונתם בישו – וכל זה בגלל שחבורה של קומוניסטים אתאיסטים וחומרניים החליטה לתת לווירוס קטלני לצאת מהמעבדות שלה ולמעשה להרוס את העיר ווהאן, להשמיד סינים. אין לנו מושג כמה מאות אלפי, אם לא מיליונים של סינים חפים מפשע מתו ואיזה אסון כלכלי מתחולל בסין כרגע. כל זה מאחורי חומת האש. ימיה של המק"ס ספורים. והיא מבינה כי הזעם המוצדק של כל אומות העולם יחבור עם בני העם הסיני, וראשית – יגרום להם לפשוט את הרגל, ואז יפיל אותם מהשלטון.

הכלכלות של ארה"ב וסין שזורות זו בזו, והחשש הוא שאם כלכלת סין תקרוס תהיה לזה השפעה גדולה על כלכלת ארה"ב. האם לדעתך זה שיקול שמנחה את מקבלי ההחלטות, בהתחשב במצב הנוכחי?

אנחנו לא חייבים שכלכלת סין תקרוס. מה שאנחנו צריכים לעשות זה לגרום למק"ס לקרוס. אף אמריקני, במיוחד אני, לא רוצה שכלכלת סין תקרוס. אנחנו תומכים גדולים בבני העם הסיני. זכרי שהסינים הם בין האנשים ההגונים והחרוצים ביותר בעולם.

אנחנו רואים את הסינים שחיים בהונג קונג, בטייוואן ובסינגפור תחת שלטון חוק, ובמיוחד כל הסינים החיים כאן בארה"ב – רבים מהם מצליחים ומשגשגים. כאשר נותנים להם שלטון חוק ומאפשרים להם להתקיים בכוחות עצמם כאנשים חופשיים, הם משגשגים בכל מקום בעולם, בין אם באירופה, בלונדון, בארה"ב או בהונג קונג. תביטו בהם. הסינים לא רק משגשגים, הם מאושרים, נכון? מדוע הסינים לא יכולים לשגשג ולהיות מאושרים וחופשיים בתוך סין? זה מגוחך. זאת גזענות. המק"ס היא הארגון הגזעני הגדול ביותר בהיסטוריה. היא מרמה את הסינים, מתייחסת אליהם כמו לילדים קטנים – היא לא מאפשרת להם גישה חופשית למידע מהעולם וטוענת שסין עדיין לא מוכנה לדמוקרטיה.

ובכן, נחשו מה? אם תושבי הודו ואירופה וארה"ב ומקסיקו וברזיל מוכנים לדמוקרטיה – סין גם מוכנה לדמוקרטיה. ובני העם הסיני מוכנים לדמוקרטיה. וכל האבל וכל הכאב וכל המוות וכל ההרס – כל זה בגלל המק"ס והנשיא שי ג'ין-פינג וסגן הנשיא וואנג צ'י-שאן ושאר עושי דברו. הם יכולים לרוץ הכי מהר שהם רוצים. הם יכולים להגיד כל מה שהם רוצים. הם יכולים להתחנף לכל האליטות במערב ולחגוג בדאבוס. זה לא משנה, זה לא רלוונטי. אנשי העולם דורשים עונש. והם יצטרכו להתייצב בפני אומות העולם ולתת דין וחשבון על פשעיהם, ודין וחשבון על התנהגותם.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
ניגריה: לפחות 85 אזרחים נהרגו בשוגג מירי של מזל"ט צבאי

דורון פסקין

נשיא ניגריה הורה לרשויות לחקור את התקרית, אולם ארגון אמנסטי ותושבים מקומיים מפקפקים בהצהרותיה של הממשלה

ה-CDC האמריקני החליף את המושג "נשים בהריון" ב"אנשים בהריון"

יובל גומא

השינוי בוצע בהנחיות שפרסם הארגון לקבלת חיסונים בזמן הריון. כבר באוקטובר אשתקד דווח כי המושג "אישה" נעדר בהנחיות שהסוכנות פרסמה עבור חיסון נגד שפעת, מהלך שאיגוד הרופאים והמנתחים האמריקני תיאר כ"פוליטי גרידא"

איראן הצטרפה למירוץ לחלל: טוענת ששיגרה בהצלחה קפסולה המסוגלת לשאת יצורים חיים

דורון פסקין

השיגור נעשה כחלק מתוכנית החלל של איראן, שאמורה להוביל בעוד מספר שנים לשיגור אסטרונאוטים לחלל

הספינה שנתפסה על ידי החות'ים הפכה לאטרקציה תיירותית בתימן

דורון פסקין

מבקרים מתימן מגיעים לספינה בסירות דיג, ומצטלמים על סיפונה כשהם דורכים על דגלי ישראל וארה"ב ושומעים שירי מורל חות'יים. 25 מאנשי הספינה עדיין חטופים

דובר משרד החוץ האמריקני: ישראל לא עושה מספיק להכנסת סיוע הומניטרי לרצועה

דורון פסקין

מתיו מילר קורא להגדיל את מספר משאיות הסיוע הנכנסות לרצועה: "אין מספיק דלק, אין מספיק אוכל, אין מספיק מים נכנסים"

רשות ניירות הערך: בניגוד לדיווחים, לא היו חריגות מסחר בבורסה לפני מתקפת חמאס

דורון פסקין

שני חוקרים אמריקנים טענו כי פעילות חריגה בבורסה בימים שלפני המתקפה רומזת על כך שלסוחרים היה מידע פנימי לגבי האירועים הצפויים, אולם רשות ניירות הערך מכחישה זאת

שתפו: