כניסה
הרשמה לניוזלטר

שוק הנדל"ן בישראל נחשב לעדין ביותר, שכן הוא נע ונד ללא הרף; יורד מידי פעם, ובעיקר…

תוכן שיווקי | 29 בדצמבר 2022 | תוכן שיווקי | 2 דק׳

3 סיבות לחפש דירות למכירה מתיווך

שוק הנדל"ן בישראל נחשב לעדין ביותר, שכן הוא נע ונד ללא הרף; יורד מידי פעם, ובעיקר עולה. בין אם מדובר בדירה לצורך מגורים או לצרכי השקעה, החיפוש אחר דירות למכירה בישראל הפך לאתגר של ממש. כלומר, רק אם לא מכירים את התחום ומנסים להתמודד באופן עצמאי.

כך, כל מה שעליכם לעשות לפני שתצאו לחיפושים, זה רק ללמוד מעט על שוק הנדל"ן ולהבין איך הוא פועל, וכמובן לקבל ליווי ממתווכים מקצועיים שלא רק מחזיקים בשורה של נכסים מדויקים עבורכם, אלא גם בידע אותו ירתמו לטובתכם.

דירות למכירה ממתווכים לעומת עסקאות רגילות

אנחנו יודעים, הרי נאמר כל כך הרבה על מתווכים; האינטרס שלהם הינו כלפי עצמם בלבד, הם אינם רואים את הלקוח, ועוד. אנחנו רוצים לשבור את הסטיגמה! השוק היום פרוץ כל כך, עד שאמנם אפשר למצוא דירות למכירה לא מתיווך, אך מדובר בבזבוז זמן של ממש שכן הדירות הללו לא רלוונטיות או לא ראויות למגורים, עד כדי כך. הרי כולם מודעים למשבר הדיור ולכך שהביקוש עצום וההיצע, קצת פחות. לכן, דירות רבות מוצעות למכירה בתנאים לא סבירים.

pixabay

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
ביידן חתם על צו "יישום צעדים חדשים לטיפול בפעולות המערערות את השלום, הביטחון והיציבות בגדה המערבית"

צוות מגזין אפוק

לשכת ראש הממשלה: "ישראל פועלת נגד כל מפירי חוק בכל מקום, ולכן אין מקום לצעדים חריגים בנידון"

תחקיר: חקירת ההדחה של הנשיא ביידן – החשדות, העדויות, המסמכים שנחשפו ומה צפוי בהמשך

איל לוינטר

בספטמבר נפתחה חקירת ההדחה של הנשיא ג'ו ביידן, המתרכזת בקשרים העסקיים שהיו או לא היו לו עם הסינים, ובחשדות לקבלת שוחד מהאוקראינים. להלן סיכום הממצאים העיקריים, וגם מבט להמשך

איך Internet of Things ישנה את העולם

תוכן שיווקי

בכנס IOT יקחו חלק מומחים מהארץ ומהעולם שישתפו את באי הכנס בניסיונם הרב בתחום וינסו יחד לפתור חלק מן האתגרים העתידיים בשוק מרתק זה

נגידה בכירה בפדרל ריזרב טוענת: כדי להתמודד עם האינפלציה יהיה צורך להעלות עוד יותר את הריבית

קרן זריהן

האינפלציה הגיעה בחודש יוני האחרון ל-3%, אך בחודשיים האחרונים החלה לעלות שוב. "יידרש הידוק מדיניות נוסף כדי להוריד את האינפלציה באופן בר קיימה ובזמן"

שיקולים כלכליים לקראת רכישת רכב חדש

תוכן שיווקי

אם אתם נמצאים במצב בו אתם שוקלים לרכוש רכב חדש, לשיקולים כלכליים שונים, אמורה להיות השפעה רבה על ההחלטה ועל בחירת הרכב. אז להלן מספר היבטים פיננסיים חשובים אשר יסייעו לכם לקבל החלטה

מסע במרחב ובזמן לממדים אחרים

רקפת תבור

קבוצות מדענים עסוקות בימים אלה בחיפוש אחר ממדים נסתרים. נכון לרגע זה מדברים על קיומם של ארבעה, חמישה ואפילו 11 ממדים, אבל איפה בדיוק מסתתרים הממדים האלה? ומה יודעים עליהם לעת עתה?

שתפו: