כניסה
הרשמה לניוזלטר

ויטמין C חיוני לתפקוד וחיזוק הגוף בכל גיל. שיטות הייצור החדשות של תוספי הוויטמין מגבירות את הספיגה ומונעות תופעות לוואי

תוכן שיווקי | 29 במרץ 2020 | תוכן שיווקי | 3 דק׳

זה הזמן לדבר על ויטמין C

ככל שאנו מתקרבים לעונת המעבר, רבים בוחרים להצטייד בתוספי ויטמין C מסוגים שונים, החל מאלה הניתנים ללעיסה ועד לאבקות ולכדורים, וכל זאת בתקווה להימנע מההצטננויות הנפוצות והתסמינים האופייניים לתקופה זו. בחינת המדפים העמוסים בתוספי ויטמין C בבתי הטבע עשויה להיות די מתסכלת, במיוחד כשלא ברור מה הקריטריונים ההכרחיים לבחירה מוצלחת של תוסף זה. באנו לעשות לכם סדר ולעזור לכם לבחור את התוסף שיהיה היעיל ביותר עבורכם.

מתי צריך תוסף ויטמין C?

ויטמין C הוא בעל יתרונות חיוניים לגוף כמו שיפור תפקוד חיסוני, שמירה על שלמות הרקמות וטיפול ברדיקלים חופשיים. מטא אנליזה שנערכה בהקשר להצטטנות בקרב ילדים הראתה כי ויטמין C עשוי להקל על תסמיני ההצטננות ואף לקצר את משך תקופת המחלה (ניתן לקרוא על כך עוד באתר www.ecosupp.co.il).

על אף חשיבותו לבריאות, בגוף האדם אין ייצור טבעי של הויטמין על כן אנו חייבים לצרוך אותו מהתזונה.  כאשר ישנה בעיית ספיגה של הוויטמין, כאשר התזונה לא מאוזנת או במצבים בהם דרישת הגוף לוויטמין גבוהה מהכמות המגיעה מהמזון, נטילת התוסף הנכון של ויטמין C תספק את צרכי הגוף במלואם. החשיבות לכמות מספקת של ויטמין C בגוף רלוונטית לאנשים בכל גיל ובכל עונה, ולא רק בחורף כפי שרבים חושבים.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
ראש מנגנון הביטחון של סין נחלש – וגאו ג'י-שנג מתחזק

צוות מגזין אפוק

ההיתר לבקר את גאו ג'י-שנג רומז על אבדן כוחו של ראש מנגנון הביטחון של סין

בתי הפיות הזעירים ביער בקנזס

דינה גורדון

מי בונה אותם? הסיפור המסתורי על יער הגחליליות

דובר צה"ל: בית החולים נפגע מירי של הג'יהאד האסלאמי

צוות מגזין אפוק

עדכונים ודיווחים שוטפים לאורך כל היום

הפמיניזם כובש את ספרות הילדים

ד"ר רונית דרור

ספרות טובה, מעניינת, מרתקת, מרגשת – כזו שתופסת אותנו בבטן ואינה נותנת מנוח היא נדירה, אבל היא קיימת וחשובה לאין ערוך. גם בספרות ילדים. הקראת סיפור לפני השינה מזמינה את הילדים לתוך עולם

"אני כל הזמן שומע יהודים בגרמניה, בצרפת ובבריטניה האומרים לי: אין לנו סיכוי. זה נגמר"

יובל גומא

ד''ר דב מימון, עמית מחקר בכיר במכון למדיניות העם היהודי, מסביר על מצבה של הקהילה היהודית באירופה, ובדגש על צרפת, לנוכח הדמוגרפיה המוסלמית

נתניהו: "בתחילת השבוע אכנס את הקבינט לאישור התוכניות המבצעיות לפעולה ברפיח"

צוות מגזין אפוק

עדכונים ודיווחים שוטפים לאורך כל היום

שתפו: