הרשמה לניוזלטר

תשעה דיונים אודות המפלגה הקומוניסטית

מאת The Epoch Times

 

"במשך למעלה מ-80 שנות קיומה, כל דבר בו נגעה המפלגה הקומוניסטית הסינית (מק"ס) הושחת בשקרים, מלחמות, רעב, עריצות, טבח וטרור. אמונות וערכים מסורתיים הושמדו באלימות. מושגים מוסריים מקוריים, ומבנים חברתיים התפוררו תחת אלימות. אמפטיה, אהבה והרמוניה בין אנשים עוותו למאבק ושנאה". התוצאה הייתה התמוטטות כללית של המערכות החברתיות, המוסריות והאקולוגיות, ומשבר עמוק של העם הסיני.

ב"The Epoch Times" מאמינים שכעת הוא הזמן המתאים לחשוף באופן מלא את הרוע חסר התקדים שיצרה המק"ס: "כמו כת ענקית, הסתמכה המק"ס על יכולתה לשלוט במחשבתה של אומה גדולה באמצעות שילוב של כוח ומרמה". אנו מקווים כי אלה שעדיין מולכים שולל על-ידי המק"ס יראו כעת את טבעה האמיתי בבהירות, ינקו את הרעל שלה מרוחם, ישחררו את נפשם משליטתה המרושעת, יחלצו עצמם מאזיקי הטרור, ויזנחו לנצח את כל האשליות לגביה.

 

הקדמה לתשעת הדיונים אודות המפלגה הקומוניסטית

למעלה מעשור לאחר נפילת המשטרים הקומוניסטים של ברית המועצות לשעבר ושל מזרח אירופה, התנועה הקומוניסטית הבין-לאומית נדחתה בבוז בכל רחבי העולם. קיצה של המפלגה הקומוניסטית הסינית הוא רק עניין של זמן.

אף ל פי כן, לפני התמוטטותה המוחלטת, המפלגה הקומוניסטית הסינית (המק"ס) מנסה לקשור את גורלה עם האומה הסינית בעלת 5000 שנות הציוויליזציה. זהו אסון לעם הסיני. העם הסיני מוכרח כעת להתייצב מול השאלות הקרבות במהרה: איך עליו להתייחס למק"ס, איך לפתח את סין לחברה שבה לא קיימת המק"ס, ואיך העם הסיני יכול להתאושש, לשמר ולהעביר הלאה את המסורת והמורשת שלו. ה"The Epoch Times" מפרסם כעת סדרת מאמרים מיוחדת של מאמרי מערכת, הנקראת "תשעה דיונים אודות המפלגה הקומוניסטית”. לפני שהמכסה יורד על ארון הקבורה של המק"ס, ברצוננו להביע דעה אחרונה עליה ועל התנועה הקומוניסטית הבין-לאומית, שהמיטה אסונות על המין האנושי במשך יותר ממאה שנים.

לאורך יותר מ-80 שנות קיומה, כל דבר בו נגעה המק"ס הושחת בשקרים, מלחמות, רעב, עריצות, טבח וטרור. אמונות וערכים מסורתיים הושמדו באלימות. מושגי אתיקה מקוריים ומבנים חברתיים פוררו בכוח. אמפתיה, אהבה והרמוניה בין האנשים עוותו למאבק ושנאה. מתן כבוד והערכה לשמיים ולארץ הומרו בתשוקה יומרנית "להילחם בשמיים ובארץ". התוצאה הייתה התמוטטות כוללת של המערכות החברתיות, המוסריות והאקולוגיות ומשבר בעל משמעות עמוקה לעם הסיני, ולמעשה גם לאנושות כולה. כל האסונות האלה התרחשו בשל התכנון של המק"ס, ובשל הארגון והשליטה הקפדנית שלה.

כדברי השיר הסיני הידוע: "נאנח אני עמוקות לשווא למראה הפרחים הנופלים". קץ המשטר הקומוניסטי, שבקושי מצליח להיאבק להישרדותו, קרוב. ה"The Epoch Times" מאמין כי הזמן עכשיו בשל, לפני נפילתה המוחלטת של המק"ס, למבט כולל לאחור על מנת לחשוף במלואו, אל מול העם הסיני והעולם, איך כת זאת, הכת הגדולה ביותר בהיסטוריה, אימצה את רשעות כל הזמנים והמקומות. אנו מקווים כי אלה שעדיין מולכים שולל על-ידי המק"ס יראו כעת את טבעה האמיתי בבהירות, ינקו את הרעל שלה מרוחם, ישחררו את נפשם משליטתה המרושעת, יחלצו עצמם מאזיקי הטרור ויזנחו לנצח את כל האשליות לגביה.

שלטון המק"ס הוא הדף האפל והמגוחך ביותר בהיסטורית סין. בין רשימת החטאים האין-סופית שלה, הפשע השפל מכל הוא בוודאי רדיפתה את הפאלון גונג. ברדיפתו את "אמת, חמלה, סובלנות" ג'יאנג זמין נעץ את המסמר האחרון בארון הקבורה של המפלגה הקומוניסטית הסינית. ב"The Epoch Times" מאמינים כי על-ידי הבנת ההיסטוריה האמיתית של המק"ס אנו יכולים למנוע טרגדיות כאלו מלהתרחש שנית. במקביל אנו מקווים שכל אחד מאיתנו יתבונן במחשבותיו הפנימיות ביותר ויצליח לבחון באם פחדנות או פשרה גרמו לנו להיות שותפים לפשע בטרגדיות רבות שהיו יכולות להימנע.

 

נושאי הפרקים של "תשעה דיונים אודות המפלגה הקומוניסטית" הם:

1. על מהות המפלגה הקומוניסטית

2. אודות אופן ההתחלה של המפלגה הקומוניסטית הסינית

3. על עריצות המפלגה הקומוניסטית הסינית

4. איך המפלגה הקומוניסטית היא כוח המתנגד ליקום

5. אודות הקנונייה של ג'יאנג זמין והמפלגה הקומוניסטית הסינית ברדיפת הפאלון גונג

6. איך המפלגה הקומוניסטית הסינית הרסה את התרבות המסורתית

7. על היסטורית ההריגה של המפלגה הקומוניסטית הסינית

8. איך המפלגה הקומוניסטית הסינית היא כת רעה

9. על הטבע הנבזי של המפלגה הקומוניסטית הסינית