הרשמה לניוזלטר

היכולת לפתוח דלתות לצדדים במקום קדימה ואחורה תורמת לשיפור משמעותי באיכות החיים. אבל איך מעצבים ארונות כאלה ומה הקשר בין שביעות הרצון שלכם לבין חומרי הגלם והמסילה? הנה כל התשובות

תוכן שיווקי | 29 באוקטובר 2019 | תוכן שיווקי | 2 דק׳

בחירת ארונות הזזה – כך תעשו זאת

פתרונות אחסון הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית המודרני. בעידן שבו מחירי הנדל”ן מזנקים וצריך לנצל כל מ”ר פנוי כדי לדחות את הצורך במעבר דירה, אין כמו ארונות טובים ואיכותיים על מנת לתת מענה על צרכי המשפחה. יתרה על כך, זו תקופה שבה ארונות הזזה זוכים לעדיפות על פני ארונות רגילים ויש גם אפשרות לעצב אותם בהתאמה אישית.

היתרון הברור של ארון הזזה בא לידי ביטוי בדלתות שנפתחות לצדדים במקום קדימה ואחורה. זה אולי נראה שולי, אבל בפועל מדובר על חיסכון משמעותי במקום ועל הדרך היחידה לנצל את החלל הפנוי בחדרי מגורים, בחדרי ילדים והורים או בחדרי עבודה. מצד שני, גם את ארונות ההזזה צריך לדעת איך לבחור – אבל בשביל זה אנחנו כאן:

  1. ודאו שהארון משרת את הצרכים שלכם

הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שהארון ממלא את הצרכים שלכם בטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר, הארון צריך להיות בגודל שמתאים לחדר ולהשאיר מספיק מקום לבחירת בגדים או כדי להתלבש מול המראה. בטווח הארוך, צריך לברר כמה מדפים יכולים להיכנס בו ולאיזה סוג של רכוש או חפצים אישיים כל אחד מהם מיועד.

התייעצות עם אנשי מקצוע מאפשרת לתכנן את הארון בהתאמה אישית לפי סקיצה. היתרון הוא התאמה מושלמת לצרכים הקיימים, אך החיסרון הוא הוצאה של עוד כמה אלפי שקלים. לחילופין, קיימת גם אופציה של רכישת הארון מתוך קטלוג וחיסכון בהוצאות תמורת פשרות מסוימות.

  1. השקיעו בחלוקה הפנימית

הטעות הנפוצה היא לבחור ארון הזזה לפי איך שהוא נראה מבחוץ ולא לפי מה שהוא מציע מבפנים. אם רוצים להמשיך ליהנות מהארון הרבה אחרי שמרכיבים אותו בחדר, צריך להשקיע בחלוקה הפנימית של המדפים, ווי התלייה והמגירות.

סוג החלוקה הפנימית הוא פונקציה של גודל הארון ושוב פעם של הצרכים שלכם. בעזרת החלוקה הפנימית אתם למעשה קובעים מראש מה יהיה אפשר לעשות עם הארון, או מה יצטרך לעבור לחדר אחר. אם יש התלבטויות, ניתן להגיע לאולמות התצוגה כדי להתרשם מסוגים שונים של חלוקה.

  1. בדקו את איכות חומרי הגלם והמסילה

המסילה שעליה מרכיבים דלתות הזזה צפויה להשפיע על שביעות הרצון שלכם מהארון. בניגוד לארון רגיל שבו אפשר להחליף בקלות יחסית את מוצרי הפרזול והזוויות, בארון הזזה כבר מדובר על משימה מורכבת יותר.

לכן, אם אתם רוצים למנוע בלאי ושחיקה, עליכם לבדוק מראש באיזה חומרי גלם משתמשים כדי לבנות עבורכם את הארון: עץ מלא, MDF, פלסטיק, חומרים סינתטיים וכן הלאה.

שתפו את הכתבה:

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
אמנות הטיעון וההטעיה

איל לוינטר

באמצע אוגוסט האחרון טען בפייסבוק איש עסקים סיני המתגורר בישראל כי "קוביד 19 לא הגיע במקור מסין. הממשלה הסינית אמנם הייתה זו...

מדריך השדה לאסטרטגיות ולטקטיקות מנהיגות של קצין ב”אריות הים”

מאיה מזרחי

שיעור א' - תתנתק המחלקה של ג'וקו וילינק (Jocko Willink), בחור צעיר שהצטרף...

“כולם בבריה”מ ידעו ש’פראבדה’ זה שקר. בארה”ב, לעומת זאת, יותר מ-50% מהאנשים מאמינים ברוב השקרים שמופצים בתקשורת”

יאן יקיאלק

מבט מבפנים על השתלטות סין על הוליווד

יאן יקיאלק

הוליווד היא מפעל החלומות של אמריקה ושל העולם כולו. היא מעצבת את הדמיון שלנו, יוצרת קרקע משותפת לדיון על העבר...

מדוע אריסטוקרטיה נחוצה לחברה שלנו

מאיה מזרחי

בילדותי נסעתי לשהות עם משפחתי בעמק הלואר שבצרפת. אזור פסטורלי המאוכלס בטירות ובהיסטוריה עתיקה. בקיץ הטירות...

המעגל הסודי של האמנות המודרנית

מאיה מזרחי

אימם של פיטר וג'יין החליטה לקחת אותם לגלריה לאמנות מודרנית, לצפות בתערוכה בשם "המוות של המשמעות". "האם אמנות היא דבר יפה?" שאלה...

“כשאומרים שיש כאן מאבק בין ימין לשמאל, מהו המאבק? זה מאבק בין פיל לזבוב. זה לא מאבק אמיתי”

מאיה מזרחי

הכול התחיל בארוחת ערב ראש השנה,...

הכוח המסתורי שאומר לכם איך לחשוב ומה לומר

איל לוינטר

בתחילת פברואר, כאשר עלה החשש כי מגפת הקורונה עלולה להגיע לאיטליה, הועלתה האפשרות להכניס לבידוד סינים שהגיעו...

שתפו: